Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom frissíteni?

Miért nem tudom frissíteni?

Figyelt kérdés
Galaxy Nexus készülékemet megvettem olyan egy hete körülbelül, rögtön tudtam is updatelni 4.0.2-re de olvastam hogy már van 4.0.4 is, és akármennyire gyakran nézegetem nem jön a frissítés. Pedig elvileg nexusra kéne legelsőnek kijönnie a frissítésnek.

2012. ápr. 26. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Kijött rá igen, viszont ha szolgáltatónál veszed, akkor késni fog.
2012. ápr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De függetlenként vettem, és olvastam pár fórumon hogy van még ilyen ember akinek még nem frissült. De nincs rá mód hogy most frissítsem? vagy nem is tudom majd egyáltalán?
2012. ápr. 26. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hol vetted? Lehet szürke importos telefon másik országból, ahol még nem tették elérhetővé a frissítést.
2012. ápr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
[link] itt! lehet akkor hogy azért. de lesz frissítés egyáltalán? szóval akkor csak késik?
2012. ápr. 26. 20:24
 5/5 A kérdező kommentje:
És azt írják hogy minden országban engedélyezték a frissítést. Még olvastam valamit hogy yakjuxw. de ez nemtudom hogy befolyásol e valamit.
2012. ápr. 26. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!