Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonnal net segítségévé...

Okostelefonnal net segítségévél olcsóbban telefonálni, mint egyébként, hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
tegnap jött egy ilyen hirdetés, hogy okostelefonnal ki lehet kerülni a telefonadót, de én ezt nem hiszem, hogy úgy olcsóbban jönne ki, vagy, hogy lehet olcsóbban telefonálni így?
2012. ápr. 27. 11:20
 1/4 Bitangjó válasza:
Én nem értek hozzá, de erről a neten telefonálásról nekem a Skype jut eszembe. Nem tudom h az működik-e okos telefonon és h mennyi a percdíja vagy hogy kell azt fizetni. De szerintem valami ilyesmi lehet a megoldás.
2012. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Wifin simán tudsz skypolni, ingyér'.
2012. ápr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Számolj.

Mennyi most a percdíjad, plusz az adó.

Ettől olcsóbb netes percdíj kell, havi szinten olcsóbb legyen a net havidíjjal együtt mint amennyiért most telefonálsz.

Ha így van, akkor megéri.

De összességében nem jellemző.

Pl nekem 16 forint minden hívásirányba minden időszakban.

Mondjuk beszélek átlag 300 percet, ami 600 forint pluszt jelent az adóval (vagy ilyesmi, nem tudom pontosan mennyi lesz, hogy lesz). Ezt a 600 forintot nem tudom kigazdálkodni netes hívásokkal, mobilt nem tudok ettől olcsóbban hívni bármikor, ráadásul nem mindig van olyan gyors adatkapcsolatt ami biztosítaná ezt.

Természetesen vannak lehetőségek bizonyos híváscsoportokat kiváltani, de a kényelmi szempontok is lényegesek, legalábbis számomra.

Skyperól meg alapból 53 forint mobilt hívni és nem mindenkinek van olyan telefonja amiről jó minőségben beszélgethet voip hívással.


Nem reklámozni akarom, de viberrel egészen jó tapasztalataim vannak a hívásminőség tekintetében.

2012. ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok ismerősöm általában wifi közelében van. Ha itthon vagyok, akkor viberern kommunikálunk. Havi szinten egy 1.5 - 2 óra beszélgetést spórolok ezzel
2012. ápr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!