Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti jártatok már így xperia x8-al?

Ti jártatok már így xperia x8-al?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szinte nem hiszem el,ez hogy történhetett..

A Marketen (nekem nem frissít Play-re) a Sony ajánlott appjai között találtam egyet.Első ránézésre....Egy egyszerű rajzolós programnak tűnt,mint pl. a PaintJoy.

Tévedtem:amint telepítettem,nem tudom használni a telefont!

Amikor bekapcsolom,a Sony Ericsson felirat után rögtön ezt tölti be.Különféle alakzatokat rak ki: Háromszög,karika,szív,stb.

Kilépni NEM enged,még a PIN-Kódot sem hagyja beírni!

MicroSD,SIM nélkül is betölti,a főmenü,és a vissza gombok megnyomásakor sem történik semmi,folytatja az idióta ikonok pakolgatását.

Gyári A. 2.1 van a telefonon,nem rootolt..

Előre is köszi



2012. ápr. 27. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Gépről meg tudod nyitni a telefont

Át masolsz mindent gépre

És pc companional újra teszed a telot

2012. ápr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tényleg, utolsó?

ÉS szerinted hogyan válassza ki, akárcsak az usb háttértár módot, ha egyszer odáig sem jut el a kérdező, hogy ki tudja választani ezt az opciót?

Nem beszélve arról, hogy az smseket, telefonmemóriában tárolt számokat, névjegyzékeket, és telefonmemóriában tárolt képeket, és egyebeket nem fog tudni átmásolni.

2012. ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, emlékszel ennek az appnak a nevére?
2012. ápr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ha rádugom gépre,azt a funkciót ki lehet választani,hogy töltsön,vagy az USB-t csatlakoztassa.

Nevére nem emlékszem,de olyan negatívot fog kapni,ha megtalálom.....!!!

SEUS-hol lehet ezt letölteni?

2012. ápr. 27. 14:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak nem a toddler lock?

Ez nem rajzolós hanem egy gyermekzár program.

Kilépni úgy tudsz(amit egyébként a kijelző felső részén is olvashatsz), hogy egymás után a kijelző 4 sarkára böksz.

2012. ápr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
...csak azért, mert nem tudsz angolul még nem kell lepontozni az appot.
2012. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sorry mindenkitől...pont a cornert nem tudtam eddig.

Mostmár tudom...de azért köszi!

2012. ápr. 27. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!