Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyik telefont választanátok?

Ti melyik telefont választanátok?

Figyelt kérdés

Nagybátyám hazalátogatott és felajánlotta, hogy az egyik telóját nekem ajándékozza mivel neki nem kell kettő.

Egy HTC HD2-es és egy Blackberry Torch 9850-es közül választhatok. Nekem nehéz kérdés szóval gondoltam felteszem itt is: Ti melyik mellett döntenétek?


A HD2esen Winmo 6.5 fut a másikon meg ugye a BB szoftvere tehát ez nem Android vs. iOS melyiket szereted jobban kérdés. Garancia már egyikre sincs de függetlenek. Kicsit kopottak a szélükön, de nem vészesen.

Jól néznek ki a HD2 kicsit tepsi nekem :D.


Ha tudtok segíteni árnyalni a képet megköszönöm :)

Üdv!


2012. ápr. 27. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A HD2 egy érdekes készülék, ugyanis nem okoz neki gondot a WinMo 6.5-ön kívül az Android, vagy a WP7 futtatása sem.


HD2-t mindenképp!

2012. ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
osztom az első véleményét!
2012. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értek ehhez és nem is akarok vele szórakozni :D. A saját oprendszerével is jobb választás lenne?
2012. ápr. 27. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt azért ne felejtsük el, hogy a HD2 aksija átvált visszaszámoló üzemmódba a WinMob7-vel és az androidokkal is. Különösen igaz ez egy ilyen régi készülékre. Viszont ha nem gond a naponta (használat (!! nem intenzív, mert úgy elég csak pár óra neki) esetén félnaponta töltés akkor tényleg jobb választás)

A másiknak erről a részéről nem tudok sokat, soha nem volt Blackberrym de az aksijáról áradoznak ha jól tudom. Lehet már csak kíváncsiságból is a Berryt vinném.

2012. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!