Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan rootoljam az Xperia...

Hogyan rootoljam az Xperia X8-asomat GingerBread 2.3.7-esre?

Figyelt kérdés
Van egy SE Xperia X8-asom amin a 2.2-es android van és fel akarom rakni rá a 2.3.7-es GingerBread verziót mert videókban láttam, hogy a teljesítménye valamennyivel sokkal jobb mint a sima 2.2-é(és még szép is a kinézete). Ha valaki ide letudná írni hogy melyik programmal hogyan kell vagy esetleg adna egy linket vagy videót(magyar v angol) ami részletesen megmutatja hogy hogy kell root-olni sikeresen annak nagyon hálás lennék. Előre is köszönöm.

2012. ápr. 27. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha már 2.2 van rajta akkor az már most is rootolva van...


Recovery-ből rakd fel az update.zip fájlt.

2012. ápr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Beviz Elek ***** válasza:

X8 csak 2.1ig van gyárilag. Tedd vissza a 2.1et (mert sok romnál olvastam hogy kell), ha szükséges nyiss bootloadert másik kernel érdekében.

ha nem kell: 2.1et visszateszed, flashtoollal root gomb, utána ask root, majd x recovery. Innen a romtól függ. Kell-e cwm recovery, update-tel, vagy install custom zippel kell telepíteni.

általában telepítés előtt és után factory reset. Van ahol nem kell, a leirásnál írjaa.

2012. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát jó én ezekből sokat nem értettem:S Vagy is érteni értem de eléggé bonyolultnak néz ki inkább nem kockáztatom a telómat, azért köszi a segítséget.
2012. ápr. 28. 17:41
 4/5 anonim ***** válasza:

2.2-t hogy raktad fel?


Ezt is ugyanúgy kell....

2012. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sehogy mikor vettem alapból rajta volt.
2012. máj. 1. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!