Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 2g 16gb gyári beállítás...

Iphone 2g 16gb gyári beállítás visszaállítás hiba?

Figyelt kérdés

3.1.3 van rajta, és csináltam egy vissza állítást és azt írta 2óra mire megcsinálja. Az már letelt és még mindig csak az alma van a képernyőn néha villan egyet és eltűnik egy kör aztán vissza jön és semmi mást nem csinál.

Azt nem tudom h bele volt-e piszkálva jailbreak vagy hasonló dologgal. Valami ötlet?


2012. ápr. 27. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbáld meg a következőket, ebben a sorrendben.


1. Kapcsold ki a készüléket, várj pár másodpercet, majd kapcsold vissza.

2. Ha még mindig az alma logót látod, akkor tartsd lenyomva a Home és a Power gombot egyszerre. Miután a telefon kikapcsol ne engedd el őket, csak akkor amikor a telefon újraindul.

3. Amennyiben ez sem segít, a gyári firmware teljes visszaállítását javaslom (Restore), ezt a számítógépedre rácsatlakoztatva, iTunes-ban kell végrehajtani.

2012. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok kösz már megoldottam hálisten
2012. ápr. 27. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Leírnád, hogy mi volt a gond?
2012. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd en leirom : minden jailbreakelt iphone ledoglik a gyari beallitas visszaallitasra :) ujra kell szoftverezni utana,
2012. ápr. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!