Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s plusról...

Samsung galaxy s plusról valaki írna nekem?

Figyelt kérdés
gyorsan kéne döntenem h milyen telót vegyek és csak is az ilyen stilusu telefonok jöhetnek szóba nállam, ebbe beleszerettem de nem sok mindent tudok róla igy leirás alapján megállapitani ezért kérdezlek titeket. neten kéne megrendelnem a t-mobilnál, nemtudjátok, hogy mennyibe kerül? mert itt elég sok félre árat felsorolnak nekem és nemtudom melyiket kell nézni:/ és ez jobb vagy a nokia 500? csak mert nokia 500-asom volt máig, és másikra kell becserélnem mert az pont gyári hibás volt. és milyen SAMSUNG telefonokat tudnátok még nekem ajánlani ami esetleg még jobb a galaxy s plusnál?

2012. ápr. 27. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért pont samsung?


Vedd inkább az xperia s-t...

2012. ápr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az összes Samsung rossz, ne vegyél szemetet.
2012. ápr. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem olyan rossz

Super amoled kijelzo (de emiatt hamar merül)

1ghz proci

5mp kamera

Viszont a vakut hiányolom

Android 2.3.3

Ha tetszik veddmeg

2012. ápr. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

@06:30

A super amoled csúnya a pentile matrix miatt, a jó hardvert (a proci mellékesen 1.4 GHz) agyoncsapja a Samsung legendásan rossz gyári romja. Ha neked tetszik, vedd meg, de legalább mást ne beszélj rá.

2012. ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!