Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írjátok olyan sokan,...

Miért írjátok olyan sokan, hogy a Samsung galaxy Ace egy rakás kaka?

Figyelt kérdés
Olyat akartam venni (sima hétköznapi használatra, zenehallgatás, fájlok küldözgetése, fényképezés, játékok sok internetezés), de mostmár kételkedem. A sony ericcsonok nem nagyon jönnek be, pedig sokan azt írjátok javaoljátok. Akkor valami tanácsot mondanátok?

2012. ápr. 27. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A Prohardveren szinte minden telefonnak van fórumja. Olvass bele .
2012. ápr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Én azt írtam, hogy nagyon jó kis teló
2012. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Oke akk te kivetel vagy! ;)

am tényleg jo telo, meg vagy vele elegedve? 28e ft-ot megér?(djuice)

2012. ápr. 27. 22:32
 4/13 anonim ***** válasza:

Azért nincsenek vele megelégedve mert szó szerint elcseszték

Régi armv6 os proci

800mhz

Gyakori lagg és néha meg fagy

2012. ápr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Gyenge, elavult hardver a mai telefonokhoz képest.

Csúnya, pixeles kijelző, nincs flash támogatás.

2012. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tudod, némelyeknek csak a legújabb, legextrább telefon a valamit is érő. Azoknak, akik használják , lehet éppen megfelel.
2012. ápr. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azért mert az.

Akinek ez éppen megfelel, az is kaphat ugyanilyen tudásút fele áron. Nincs mentség, aki ezt veszi, szimplán hülye.

2012. ápr. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyik barátomnak most ilyen telefonja van és nem panaszkodik rá. Tetszik nekem is, kicsi könnyű és "strapabíró" (nem egy xcover).


Telefonnak, naptárral, nettel meg egy kis fényképezővel tökéletes lesz, ne félj. Zenét is hallgathatsz vele, és van benne minden ami az internetezéshez kell.

Játszani vegyél konzolt ;) hidd el jobban fogsz szórakozni, de ezen is elfut az ami a többi telefonon.

http://www.youtube.com/watch?v=sD24U_Jt14A

tessék egy példa a mérges madarakra. Szerintem nincs vele gond.

A telefon is jól néz ki. A hátlapja külön tetszik, hogy nem az ujjlenyomatgyűjtő csillogó műanyag, hanem egy kellemes fogású érdes darab. Próbáld ki te is milyen kézben tartani vásárlás előtt. Ha pedig tetszik vedd meg nyugodtan. Se többet se kevesebbet nem tud mint a többiek...

2012. ápr. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jó csak hogy ez az angry birds már régi verzió

A mai az sokkal több

A mai angry nál már.laggol ha eljutsz egy megadott szintig

2012. ápr. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Galaxy Minim van és egyáltalán nem laggol az Angry Birds Space sem.Ajánlom a telót, amire te használnád,én is arra használom és tökéletes működés.
2012. ápr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!