Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell frissíteni a...

Hogyan kell frissíteni a Telenor One Touch (Alcatel OT-990) rendszerét Android 2.2-ről 2.3-ra? Lépésről lépésre.

Figyelt kérdés

Nem merek nekiállni, de szeretném megcsinálni. Azt tudom, hogy le kell tölteni az upgrade q-t innen: [link]

és le kell menteni adatokat, de nem tudom, hogy mit érdemes, és hogy kivegyem-e a kártyát...stb.

Olvastam olyat is, hogy hitelesíteni kell a végén, de azt sem tudom, hogy ahhoz mi kell.


Valaki le tudná írni részletesen, hogy mikor mit hogyan?!



2012. ápr. 28. 08:00
 1/7 ncsaba8888 válasza:

Beállítások > a telefonról > hálózati frissítés > frissítés keresése.

Ha jól megy minden, akkor talál egy 2.2.2 update 4 nevü frissítést. Ezt letöltöd (kb 180 mb amit sd kártyára ment) aztán frissít. Az új verzió 2.3.4 lesz. Persze ehez wifi vagy mobilnet kell ami adatforgalmat generál.

2012. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi :)


pont így próbáltam, de 99%-nál megállt a letöltés

upgrade q-val viszont teljesen jól ment ;)

2012. máj. 5. 09:06
 3/7 anonim válasza:
A frissítés után magyar nyelvű maradt a telefon? Én is szeretném megcsinálni a frissítést.
2012. okt. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igen magyar marad

ez a hivatalos frissítése

2012. okt. 29. 13:32
 5/7 anonim válasza:
és mennyi idő volt?
2013. júl. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ge-rio válasza:
Én is meg próbáltam csinálni csak azt írta ki hogy plusz költségekkel is járhat és nem mertem rámenni. Mit tegyek??
2014. márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az enyémen 2.3.4 van......most próbáltam frissíteni és ezt írta ki-------->jelenleg nem áll rendelkezésére frissítésre vonatkozó informácio.próbálkozzon késöbb! <-------ilyenkor mi van? :)
2014. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!