Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson live with...

Sony Ericsson live with Walkman telefonhoz milyen típusú fülhallgatót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Utcai használatra. Mindenképp füldugós zajcsökkentős típust szeretnék. Lehetőleg Sony (Ericsson), Panasonic, Thomson vagy Phillips legyen. Ajánlhattok másik márkát is. Max 6000 forintig, de feltétlenül 10 ezer alatt. Nem kell sok extra, jól nyomja a basszust, (kell a house zenékhez) jó ár/érték arány, jó kinézet asszem ennyi.

2012. ápr. 28. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami a dobozában volt az nem jó?
2012. máj. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, mert nem agybadugós és az kellene
2012. máj. 2. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is Live with Walkman-em van. Több fülest is kipróbáltam hozzá, míg végül sikerült megvennem ezt: JVC HA-FX22. Én 5000 Ft-ért vettem, de már olcsóbban is meg lehet venni: [link] .

Szép hangja van, jól nyomja a mélyet is, de más belsőfülessekkel ellenben nem eltúlzott a basszus. Kialakítása miatt tökéletesen beleilleszkedik a fülbe és jól kizárja a környezeti zajokat is, tehát nem kell ordíttatni. Nekem a kinézete is megtetszett, a csatlakozója sima egyenes. Én fehéret vettem, azzal jól mutat. Egyetlen hátránya a vezeték, mert elég vékonyka, de nekem még a fél év alatt nem ment tönkre.

2012. máj. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz, azóta sikerült beszereznem ismerősömtől egy SE mh 650 típusú fülhallgatót nem kellett neki, odaadta ingyen. Ennek kb nulla a desginja, hiszen a greenhartos újrahasznosított műanyagból készült, viszont meglepően jól szól. Lehet, hogy beérem vele, de meggondolom ezt a dzsívíszí vásárlást. Köszönöm még 1x!
2012. máj. 16. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!