Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a kártya passzol ebbe a...

Ez a kártya passzol ebbe a mobilba?

Figyelt kérdés

Kártya:

[link]

Telefon:

[link]

Hűdehosszú :D



Bónusz kérdés:

Mi a különbség a MicroSD és a MicroSDHC között ? Ebbe a mobilba melyik jó ? (A HC tuti jó bele, de a sima MicroSD is ?)



2012. ápr. 28. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó bele, de halgass meg másokat is.
2012. ápr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is, a hosszú link helyett nyugodtan leírhattad volna a telefon típusát.


Jó bele. 2GB és alatti kártyák a microSD, a 2GB felettiek az összes microSDHC, mérete és alakja között különbség nincs.

2012. ápr. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod !

Akkor már csak azt tenném hozzá, hogy ugyan ez a kártya (márka, típus ugyan az) T-mobil oldalon a telefon tartozékai között megnézve 17-18 ezer Ft. Biztos hogy a minőségével sem lesz probléma ? Mert akkor innen meg is rendelném...

2012. ápr. 30. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. A T-mobile (és a többi szolgáltató is) ezeket brutálisan túlárazza. Még több nyereség... Én is a memóriakártyámat egy számítógépes boltban vettem. 8GB volt kb 4500FT (5 év garival).
2012. ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
illetve egy picit tényleg túl olcsónak tűnik. Ahol én vettem a kártyámat ott egy samsung 32GB-os 5 év garival 16200FT.
2012. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A PCX.hu sokak szerint megbízható oldal, ráadásul mindent ingyen hoznak ki. Kicsivel drágább, mint pl. az IWay.hu, de ha ott veszek egy ramot 4000+2000Ft kiszállítással, akkor inkább megveszem itt 4500-ért ingyen kiszállításra :D
2012. ápr. 30. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!