Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem passzol a kártya a...

Miért nem passzol a kártya a harmadig PCI-E slotba? Képek lennt!

Figyelt kérdés

Cooler Master HAF 922 doboz,es Gigabyte x58-ud5 deszka.


Ha jol megnezitek a kepet akkor latszik,( azon a kepen ahol a haz hatulja is latszik) ,hogy erdekesen aranyos a LEGALSO vga Slotjaval mivel egyreszt pont nekiutkozne a kimeneti csatlakozo annak a kis "gerendanak" a haz hatuljan .


Vagyis magyarul nem passzol be oda mert nem a lukkal egyvonalba van a Harmadik Slot, hanem pont nekimegy annak a kis gerendanak, amit ki is vagnek akar, de hiaba mert ottvan ALUL A TAP NEM ENGEDI ODA A KARTYAT..


Gondoltam nem-e a hazam a hibas,de nem valoszinu mivel az elso es a masodik VGA slot szepen odapasszol a hazhoz...


Es azt sem ertem hogy miert van mas szine (narancssarga) a 3-ik VGA slotnak.?



[link]

[link]

[link]

[link]


2010. nov. 21. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom ugyanilyen duplaslotos videokártyát akarnál beletenni... Nos: elb@sztad az alaplapválasztást. Vagy a házat...

Ha meg egy lowprofile kártyát teszel be, az sem jó, mert közvetlen a meleg tápon lesz. Ehhez az alaplahoz jobb lett volna egy felső tápos ház.

2010. nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem akarok bele 3 kartyat.

Csak nezem h mia fene ez :D

2010. nov. 21. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Hat, pedig ez egy nem tul jo haz, erre a dologra. El van meretezve, azert nem fer oda - es az utolso pci-e azert sarga, mert az nem 16x-os, hanem csak 8x-os (nem is fer bele egy "klaszikus sima pci-e videokartya)

Egyreszt, erre is figyelned kell, masreszt, szerintem ha komolyan 3 kartyas rendszert akarsz, cserelj hazat.

Viszont! ha nem 2+1-es rendszert (2 ati + nvidia physix-re) akarsz, hanem 3 kartyas eromuvet, akkor a utolso (8x-os pci-e teljesitmenycsokenest fog okozni (pontosabban, nem bovel akkora teljesitmenyt, mint elvarhato. ))

2010. nov. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kozben olvastam, nem akarsz 3 kartyas rendszert. Akkor "jo az ugy" :)
2010. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
..igazabol megfordult a fejemben de igy nem tudom :(
2010. nov. 21. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!