Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4-hez ezt a tokot...

Iphone 4-hez ezt a tokot MAGYARORSZÁGON megtudom vásárolni?

Figyelt kérdés

[link]


ebayról két okból nem rendelek: elveszhet a csomag, 2-3 hét mire ide ér.

Szeretem látni amit megveszek, rápróbálni a telefonra.


2012. ápr. 29. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:

(jól néz ki)

Hát nem biztos

De ha megrendeled külföldről akkor max 1 hét

Legjobb esetben 3 nap

2012. ápr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan megrendelheted. Én ilyen dolgokat csak az eBayről szoktam venni. ( Nekem az a furcsa, hogy te nem teszed ezt :D ). Eddig még csak egyszer veszett el csomagom és akkor is visszakaptam az árát.
2012. ápr. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Vaterázom, ahhoz vagyok szokva.

Miért furcsa, hogyha valakinek nincs meg a bizalma ehhez?

Nem értem amit írsz

2012. ápr. 29. 11:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ritkábban vaterázom, nagyon régen vásárolok az ebayen. Azért jobb szerintem mert az egy nemzetközi piac. Az, hogy nem bízol benne az a személyes ügyed. Én csak azt tudom mondani, hogy vaterán már csapták be ismerősömet, az eBayen még sosem. ( Egyébként az eBayen is vannak csalások, de eddig szerencsém volt ).
2012. ápr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
5 éve vaterázom, napi rendszerességgel. Eddig nagyon megbízható, komoly partnereim voltak.
2012. ápr. 29. 12:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem nem kell meggyőznöd a Vatera dolgairól, de azt neked is kell ismerned, hogy választékban nincs egy súlycsoportban az eBay-jel. További sikeres vásárlást kívánok!
2012. ápr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Vatera nem tűnik megbízhatóbbnak ennél, meg kell, hogy mondjam. Szerintem rendeld meg, 4 és fél dollár, legalább kipróbálod, hogy működik.
2012. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Neked is minden jot!
2012. ápr. 29. 13:45
 9/10 anonim válasza:
www.iphoneuzlet.com
2012. máj. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:)))))))))))))))))))))
2012. máj. 29. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!