Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ingyen letölthető játékokat...

Ingyen letölthető játékokat mobilra hol lehet letölteni? Pl. : Sims1-2-3-házi kedvencek, autó versenyzősek! De működjön is!

Figyelt kérdés
Kommentbe vagy üzibe írjatok nekem lécci! És minden telefonon kellene h működjön, mert kell LG-re Samsung-re Sony-re. Köszi előre is, és csak hasznos válazt adjatok, csúfolódás trágárság nem érdekel. :) sziiasztook
2012. ápr. 30. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:

És ezeken a telefonokon milyen rendszer fut? Mert ha mindegyiken más akkor nem fogsz találni olyat ami működjön is mindegyiken, illetve lehet, hogy nem is lesz rá olyan játék mint amilyet szeretsz.

Amúgy nézz szét torrentoldalakon. Ott lehet találni androidra, WinMo-ra, Symbianra játékokat, meg van sima java játék is meg még talán Bada-ra is találsz dolgokat.

2012. ápr. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi. és esetleg ilyen oldalakat tudsz neked ajánlani? mert azt nem tudom h milyen a telefon. sajnos ennyire azért nem értek hozzá. de ha tudsznál akármilyen oldalakat ajánlani, ami ingyenes és biztonságos is, azt nagyon megköszönném! :)

a Kérdező (:

2012. ápr. 30. 10:18
 3/4 anonim ***** válasza:

*****


Itt a felső sávban csak ki kell választani a telefon típusát, és lehet is "szörcsölgetni".



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszii:D de nem találtam..mindenhol mást írnak..tökgáz ez a net..vagy csak én vagyok bénaa? :(
2012. júl. 1. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!