Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » VEttem részletfizetésre egy...

VEttem részletfizetésre egy telefont a t-mobilnál. Nagyon nagy macera eladni?

Figyelt kérdés
új készüléket szeretnék venni, de még fizetem a törlesztőt a mostani telefonomra, + a havonta a tarifa árát. ha el szeretném adni, akkor mit kell csinálni? 2 éves hűség van a díjcsomagra, gondolom ha eladom a telót azt még fizetnem kell, mert az új gazda másik sim-et rak bele, vagy a régi sim-et át lehet rakni az új készülékbe?

2012. ápr. 30. 13:49
 1/1 bp1985 ***** válasza:
A simet oda rakod, ahova akarod. De részletre vett telefont nem nagyon szoktak megvenni, mivel te nem fizeted, akkor letiltják. Úgy add el, hogy vállalsz letiltás elleni garanciát. Viszont ha letiltják, mert nem fizeted, akkor vissza kell fizetned a telefon teljes vételárát.
2012. ápr. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!