Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HELP! HELP! HELP! Vodafone...

HELP! HELP! HELP! Vodafone Smart 858 headset-probléma! Valami tudna segíteni?

Figyelt kérdés

A Vodafone Smart 858 telefonomhoz nem kaptam a dobozban headsetet, mert nem tartozik az alaptartozákai közé, ezért ajánlottak hozzá egy Samsung headsetet. A headset vége első blikkre passzol a telefonomon a bemenethez, de amikor zenét kezdtem hallgatni, akkor jöttem rá, hogy a bemenet eltér a Samsung telefonokétól, ezért a fülhallgató vége nem illeszkedik bele teljesen, és nem hallható rendesen a zene. Tudok valami megoldást? Volt másnak is ilyen gondja? Van olyan headset, ami tökéletesen passzol ehhez

a telefonhoz?

Elnézést a bonyolult megfogalmazásért.



#headset #Vodafone Smart 828
2012. ápr. 30. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos van otthon mp3 vagy mp4 lejátszód vagy régi walkman, diskmen. Ha jobban megnézed akkor látszódik, hogy ugyan az azoknak is a csatlakozója mint a telefonnak (sőt, mint újabban bármelyik telefonnak). Azoké tökéletesen passzol hozzá. Ha meg nem lenne semmid akkor is elég olcsón be lehet szerezni 3.5 jack csatlakozós fülest. Ma már ez a szabvány.
2012. ápr. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de elvileg az általam vásárolt Samsung headset is ilyen, mégsem működik vele.
2012. ápr. 30. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálgasd.Indítsd el egy zenét, és vagy nyomd bele jobban, vagy finoman kezdd kifelé húzni a csatlakozót és lesz egy pont, ahol szólni fog.
2012. ápr. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, rájöttem, hegy valószínűleg a fülcsi sztereorészével van a gond, mivel a zenét lehet hallani, az éneket viszont nem.
2012. ápr. 30. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg csak annyi, hogy mozgasd meg egy kicsit a jack csatlakozót.Told be tövid, aztán kezdd el kifelé húzni, és lesz egy pont, ahol minden jó lesz.
2012. ápr. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!