Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s- ben milyen üveg van?!

Iphone 4s- ben milyen üveg van?!

Figyelt kérdés
Gorilla Glass vagy valami más? Csak hogy mennyire kell vigyázni mégis :) iPhone használók írjatok, és csak biztosat! :)
2012. ápr. 30. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a gorilla glass elvileg törésálló az iphone nem, de inkább itt egy videó http://www.youtube.com/watch?v=elKxgsrJFhw
2012. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A GG nem törésálló, csak karcálló, illetve abból is csak a 90°-ban beérkező erőhatás ellen véd olyan frankón.

Egyébként simán össze lehet karcolni a GG-t is, ha akarja az ember.

Mellesleg ha törésálló lenne, akkor nem lenne tele a youtube olyan videókkal, hogy hogy törték össze az iPhone elő- és hátlapját egy másfél méterről való leejtéssel.

2012. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy elég kis sérülékeny, én ezért is tartom tokban de főleg a kijelzőjét féltem nagyon...
2012. ápr. 30. 20:49
 4/14 anonim ***** válasza:

csak egyszer kell leejtened és többször nem

az iphonok törékenyek

2012. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Aha. Hát majd vigyázok rendesen:)) de amúgy egyszer már kiesett a kezemből:)) de nem lett semmi vele, igaz hogy csak az íróasztalra ejtettem, nem a betonra, ez mindig megtörténhet sajnos. Azòta tokban van éjjel nappal:)
2012. ápr. 30. 21:07
 6/14 anonim ***** válasza:
GG van rajta. amúgy enyém is esett le járókőre de csak a múanyag része pattant le a sarkán, észre se lehet venni.
2012. ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Gorilla Glass van rajta ahogy az Iphone 4-en is.

Nyilván ez sem törésálló, de azért nem feltétlenül törik el vagy reped meg, ha leesik.


Egyébként azért sérülékeny az Iphone mert az üveg sarkait gyakorlatilag nem védi semmi és általában arra esik ha leesik, és az azért baj mert az üveg szerkezetéből adódóan az oldalai nagyon sérülékenyek, még a kocsik szélvédőinél is, csak az ugye védve van.

2012. ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 bp1985 ***** válasza:
Nekem a hd2-őm esett le, mégsem pattant le se a sarka, se az üveg nem tört be:)
2012. ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
mert az HTC ami statikailag jobb. védő se kell rájuk.
2012. ápr. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 bp1985 ***** válasza:
Fólia soha nem volt rajta fél másodpercig sem. Tokba sem volt.
2012. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!