Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s- ben milyen üveg van?!

Iphone 4s- ben milyen üveg van?!

Figyelt kérdés
Gorilla Glass vagy valami más? Csak hogy mennyire kell vigyázni mégis :) iPhone használók írjatok, és csak biztosat! :)
2012. ápr. 30. 20:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

jó nem attól jobb a telefon h kevésbé törékeny, szal menny már a htc d el máshova , nem érdekel senkit...


És GG van rajta , én tok + fóliát ajánlok , 1 éve megvan és semmi probléma (iPhone 4)

2012. ápr. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Mielőtt leállsz szájkaratézni valakivel, vedd elő a helyesírási szótárat és tanulmányozd át.

A HD2 pedig egy elpusztíthatatlan remekmű, az iPhone4-es telefonod sem ér a nyomába.Kezdjük ott, hogy a HD2 már csak a Multiplatform miatt is földhöz vágja a telefonod.

2012. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mitől hd a telefon neve?

Mert épp nézem ezt a htc-t, de nem tudom mitől hd, ha tudod mond el légyszi.

2012. ápr. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

,,Mielőtt leállsz szájkaratézni valakivel, vedd elő a helyesírási szótárat és tanulmányozd át. ,,


Tudtommal nem a ,,helyesírás,, kategóriába írtam , de te azt hiszem eltévedtél

2012. máj. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!