Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Arizona telefonnnak vagy...

ZTE Arizona telefonnnak vagy Sony Ericcson xperia Mininek nagyobb a képernyője? Nem Pixelekről, felbontásról beszélek, hanem méretről.

Figyelt kérdés
És egyébként vélemények az Arizónáról. Ne próbáljatok másra rábeszélni,nekem csak 25.000 Ft-om van egy telefonra,ráadásul ez androidos is.(T-Mobilos kell , dominos)

2012. máj. 1. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Arizonának nagyobb!
2012. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
arizona
2012. máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Xperia Mininek (nem az x10 mininek, hanem a sima mininek!!!)

[link]

3 hüvelyk


ZTE Arizonának

[link]

2,8 hüvelyk


Tehát a Mininek nagyob!!!

2012. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha az x10 mini-ről van szó, akkor az kisebb, mint az arizona-é.

Viszont az Arizona jóval gyengébb, 500 mhz proci, nincs gpu, gyengébb kamera stb.


Ha az új xperia mini-ről van szó, annak nagyobb a kijelzője és kb. fényévekkel jobb, mint az arizona.

2012. máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! az új xperia miniről van szó. pár telefont nézegettem amik még beleférnének.

- Samsung Galaxy Y

- Samsung Mini

- Samsung Mini 2

- Sony Ericcson Live With walkman

- LG E400 Optimus L3

- talán még a ZTE Skate,vagy a Sony Ericcson Xperia Mini


ezekről a véleményetek?

2012. máj. 1. 16:46
 6/10 A kérdező kommentje:
meg nekem ez a telcsi nem szimpi de azért leírom. Huawei u8500
2012. máj. 1. 16:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem Live with Walkman van, imádom, minden gördülékenyen megy, semmi nem akadozik, van rajta vagy 20 játék :D Az Xperia Mini-t akartam, de nem volt a T-mobilnak raktáron, ezért a Live-ot vettem, nem bánatm meg.
2012. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja és Galaxy-t (Samsungot)az alsó, és középkategóriában ne vegyél!!! :D
2012. máj. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
fórumokon sok helyen olvasom hogy az Arizona kis képernyős ráadásul nagyon rossz lett ezért muszáj rá szánnom nagyobb összeget.Hát igen,ha azt nézzük hogy sok játék fusson,netezni lehessen stb. a Live éppen megfelelne
2012. máj. 1. 17:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és az LG-t is nagy ívben kerüld el, ha jót akarsz! :)
2012. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!