Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy új iPhone 4-em amit...

Van egy új iPhone 4-em amit garanciába cseréltek ki újra, mennyiért tudom eladni?

Figyelt kérdés
Van egy teljesen új fehér iPhone 4 16gb-m tmobile-s mennyiért tudom kb eladni? vettem egy másikat és erre egyáltalán nincs így szükségem, megvan mindene és 07-28-ig garis

2012. máj. 1. 17:38
 1/8 bp1985 ***** válasza:
43%
Ez újnak már nem új, mert majdnem 1 éves, gari meg már nemsok van rajta. olyan 80 fele próbáld meg eladni, anyniért lehet elviszik.
2012. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

egy 75-80000 ezerért szerintem megveszik

ha nincs semmi baja

nem karcos stb...

2012. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De vadi új, mondom bevittem mert gyoran merült és helyben kicserélték egy vadi új telefonra
2012. máj. 1. 20:24
 4/8 bp1985 ***** válasza:
Ha vadiúj, akkor nem 2 hónap lenne rá a garancia még. Hiába hogy nem használtad, onnantól kezdve nem új, hogy elhoztad a boltból.
2012. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bp1985 ***** válasza:
73%
Ha kicserélnek valamit egy újra, akkor előröl kezdődik a garancia. A halat ne tanítsd meg úszni. Én legalább tisztába vagyok a garancia feltételekkel. Engem nem tudsz átverni, hogy egy új telefonra 2 hónap garanciát adtak...
2012. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

okostóni, olvasd el a garanciális feltételeket! Már rég nem él a világgarancia eltörlése óta az 1 év ujrakezdésede beírom a lényeget a garievélről ha nem hiszed lefényképezem

"A termék Fogyasztó részére történő visszaadásának időpontját, és a jótállás - a kijavitás időtartamával meghosszabított - új határidejét"


Értelmezd a mondatot, ha elég értelmes vagy rájössz hogy k_rvára nem indul ujra a garancia, a többi véleményedre nem vagyok kiváncsi köszi!

2012. máj. 4. 23:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
kapsz érte 100-at is. én 85ért vettem ugyanilyet, de kicsit karcos volt. tudom, ez csak ilyen üzleti bunkóság, de akinek iphone kell, ráadásul fehér, és még gariban cserélt új, akkor meg fogja venni. egyedül az apple fanok nem akarják annyiért megvenni, de aki arra vágyik, hogy legyen egy iphone-ja és kevésbé jártas az árakban, az odaad érte 100at :D
2012. máj. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A garancia újraindul a csere időpontjától számítva, ugyanis ez nem javított, hanem fődarab CSERÉS telefon.
2012. máj. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!