Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC HD2-re hogy lehet hogy...

HTC HD2-re hogy lehet hogy android és wp7 legyen rajta egyszerre?

Figyelt kérdés
Nem azt kérdem , hogy hogy lehet felrakni , hanem , hogy hogy lehetséges hogy mind wp7 és android is elfut a készüléken?

2012. máj. 1. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szetm kizárt.
2012. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hogy lenne már lehetséges... kb mint s5230ra android...
2012. máj. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bp1985 ***** válasza:
Úgy, hogy átportolták rá. Viszont nekem android van a wp6.5 mellett, de azon fagy, viszont az incredible-n nem fagy az android, mivel az nem átportolt.
2012. máj. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehetni lehetséges, de sok értelme nincsen.

Ha érdekel, akkor a DFT win7-et jogtisztává lehet tenni HD2-n, ha hd7-re kér licencet az ember, legalábbis sok helyen ezt olvastam, hogy az ügyesek így oldják meg, hogy teljes értékű win7 fusson a hd2-n.

2012. máj. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

-HD2 Windows Mobile 6.5

-HD2 Windows Phone 7

-HD2 Android

-HD2 Ubuntu

-HD2 MeeGo


Tessék egy lista az oprendszerekről amiket futtathatsz a HD2 őn. Az utolsó kettő inkább csak kuriózum, nem is nagyon foglalkoznak vele.

Az Androidnak és a WP7nek viszont szép tudástára és rengeteg jobb-rosszabb romja van. A kettőt futtatni viszont nincs sok értelme szerintem sem. A WP7 elég kényes a memóriakártyára.


Adok pár linket hozzá:

[link]

És itt megtalálod amit szeretnél. Egy részletes leírást hogyan tudod megcsinálni a HD2-őn a dualbootot ezzel a két rendszerrel:

[link]

2012. máj. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat de nekem nem hd2-őm van és nem tutoriált kértem hanem hogy hogy lehetséges ez?Vagyis nem hogy hogy kell hanem hogy tudja mindezt futtatni?

És nem is tudtam hogy még meego meg ubuntu is elfut rajta

2012. máj. 2. 20:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy tudja mindezt tamogatni? Mert van egy nagyon jo bootloaderje, es a hardver is eleg 'sablon', es vannak hozza driverek ezekre a platformokra/vagy portoltak.
2012. máj. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!