Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire jó az okostelefonokon a...

Mire jó az okostelefonokon a több asztal?

Figyelt kérdés
Ugye van egy főképernyő...arra kitettem órát, a legtöbbet használt dolgokat, de fogalmam sincs, hogy a többi 4 oldalt mire lehetne használni...miket rakjak oda? :-)
2012. máj. 2. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan alkalmazásokat, amiket használsz. Én nem tettem ki órát, mégis tele van 4 képernyőm.
2012. máj. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Widgeteket (minialkalmazások), parancsikonokat rakhatsz ki.

Szinte mindenre létezik widget, az érdeklödésed szerint azt rakd ki. A gyakran használt alkalmazások, játékok parancsikonját.


Naptár, Hirek és időjárás widget, az adatforgalom, beállítások gyorskapcsolóit.


Kirakhatod a gyakran hivott személyek gyors elérését is

[link]

[link]

[link]


Hirek, RSS olvasó

[link]

[link]


Ha facebook függő vagy akkor a fb widgetjét.

2012. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Mekkora baromság már.


A sok hülye ettől érzi magát fontosnak, meg okosnak, közbe meg elszalad mellettük az élet, és a színes kijelzőtől nem látják a valóságot ami körülöttük van.

2012. máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsó, veled egyetértek. szidják az ios-t meg a wp7-et, hogy milyen szar a kezelőfelület, nem testreszabható...na de van értelme? nekem volt régebben xperia x10i-m, volt rajta egy óra, zenelejátszóvezérlő gombok, meg amin wifit, fényerőt lehet állítani, tehát amit tényleg használok, ezek meg ha nem 1, maximum 2 lapon elférnek...de ezek is mellőzhetők..
2012. máj. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

@10:45

Pont magad ellen beszélsz. Az ájfónon kint van homescreenen az összes alkalmazás, az is, amit soha nem használsz, csak a háttérben fut. Androidon lehet egyetlen homescreened is, rajta az óráddal meg a zenelejátszóddal. Ha nem tudod használni, nem a telefon hibája.

2012. máj. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

10.31: Nem tök mindegy, hogy kinek milyen telefonja van, és mit tárol a kezdőképernyőkön?

10.45: Az iOS-nél csak maga a menü világít a szemedbe, ott nem is beszélhetünk launcherről, WP7-nél pedig mi is van? Több képernyőre tagol vízszintes lapozású homescreen helyett, van egy, függőleges görgetésű, amit ugyanúgy telepakolsz minden szarral a menüből, attól függetlenül, hogy mértanilag szerkesztett négyzet alakú, vagy téglalap alakú csempéken helyezkedik el.Tulajdonképpen akkor miről is beszélünk megint?Ettől függetlenül szeretem a Metro felületet, mert volt már wp7-es telefonom is.


Én sem pakolok ki minden appot, widgetet az asztalra, van egy időjárásos óra, egy akksi widget, meg a fontosabb, rendszeres használatban lévő appok az egyik oldalon, a másikon van egy jegyzetelős widget, a harmadikon meg az energiaellátás widget, a google keresővel, és csókolom.


Kérdező: Olyan alkalmazásokat, widgeteket pakolj ki, amik számodra hasznosak, illetve olyan alkalmazás ikonokat, amiket minden nap használni szoktál, a felesleges dolgokat meg töröld le, vagy az üres paneleket távolítsd el, ha el tudod.

2012. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!