Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudjatok van az erintokepernyo...

Tudjatok van az erintokepernyos Samsung Hello Kitty, es szeretnem megtudni, hogy van e ehez hasonlo telefon fiuknak!?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem erti mire celzok szoljon,tehat nem ugyanilyen hanem valami fius telefon!!!!

2012. máj. 2. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, az összes többi, nem Hello Kitty-s telefon már csak fiúsabb lehet, de ha konkrétan arra gondolsz, hogy van-e valamelyik gyártónak limitált szériás kiadása, pl valami számítógépes játékról tervezett burkolattal, akkor úgy nincs.

Egy full fekete telefon, legyen az akármelyik okostelefon is, nem elég fiús neked?

2012. máj. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De igen,nem nekem kell baratomnak csak nincs eleg esze hogy kerdezzen ezen az oldalon!!!
2012. máj. 2. 18:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja es igen arra gondolok hogy jatekrol filmrol vagy valami ilyesmirol keszult jatek
2012. máj. 2. 18:51
 4/6 A kérdező kommentje:
*telefon
2012. máj. 2. 18:51
 5/6 anonim ***** válasza:

hát ilyen sajna nincs szerintem

de nem értem miért nem jó neki egy sima fekete vagy mondjuk szürke

ezek elég fiusak

2012. máj. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igazatok van.nekem fekete van esaz tok fius
2012. máj. 26. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!