Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FONTOS! Melyik a jobb telefon?...

FONTOS! Melyik a jobb telefon? (többi lent)

Figyelt kérdés

Új telefont fogok kapni és nem tudom eldönteni hogy a samsung galaxy ACE-t vagy a samsung galaxy MINI-t kérjem. Melyik a jobb telefon? És mennyivel jobb? Miben jobb?

Köszi az értelmes válaszokat!



2012. máj. 2. 16:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Inkább vegyél magadnak/vegyenek neked SE Live with walkmant, vagy Xperia minit, azok hardveresen jóval erősebbek és a szoftveres támogatottság sem marad el, ugyanis frissíthetőek lesznek hivatalosan a legújabb android op.rendszerre.
2012. máj. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

igen ez a két samsung nagyon elcseszett

inkább sony live with walkman 36000ft

ezzel meg lennél elégedve

2012. máj. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%

Igazunk van az előttem lévőknek, hogy a live-t vedd meg mert ez a két telefon nagyon nem jó a galaxy mini az nagyon halk az ace meg nem éri meg az árát! És a galaxy mini az 38000Ft és a live meg csak 36000Ft és jobban megér!

Mint ahogy mások mondanák:

A Live megeszi mind2-őt reggelire!

2012. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%

Samsung-nak csak a Galaxy S szériája sikerült jól (abba is bele tudnék kötni), az ÖSSZES többi hulladék.


SE Live vagy Xperia Mini.

2012. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Samsungot hanyagold, Sony-t vedd.
2012. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
31%

Az egyik barátnőmnek samsung galaxy ace-je van.

Nagyon szereti, néha megengedi, hogy használjam.

Nem mondom, hogy a legjobb, de azért nem is hulladék, mint, ahogy a föntiek írták.

Én is galaxy minit akartam venni régebben, de aztán az Iphone mellett döntöttem...

Linkelek egy-két oldalt, ezeket megnézheted és lehet, hogy könnyebben tudsz dönteni.

[link]


[link]


Remélem tudtam segíteni, mindenesetre én a galaxy ace mellett döntenék! :)

2012. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Előző:

lehet mi sem szaroznánk, ha nem lenne Ace-nél olcsóbban SOKKAL jobb telefont.

De így azokhoz hasonlítjuk, amihez képest tényleg hulladék.

2012. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

Dorka 2222:


Minit akartál, aztán az iPhone mellett döntöttél?Gondolom, hogy nem véletlenül, de most próbálod a szemetet rátukmálni valakire?

A Samsung a közép kategóriában, és alatta igenis HULLADÉKOT gyárt.És drágán.Nagyon túlárazottan.

Nem véletlenül hajtogatja mindenki nap, mint nap, hogy SE Live-ot vegyél, mert egyszerűen ez éri meg igazán az árát a maga kategóriájában, ráadásul hardveresen és szoftveresen is lekörözi mind az Ace-t, mind a Mini-t.Nem véletlenül ajánluk a Live-ot.Persze, ha szar kell drágán, akkor vegye, úgysem mi fogjuk megmondani, hogy melyiket kell megvennie, csak tanácsokat osztogatunk.

2012. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%

Ha ezek kozul kell valasztani, Ace, mert annak 800 Mhz a processzora, a mininek 600, es nagyobb a kijelzoje,

Egyebkent inkabb SE Lve-t vegyel, az 1 Ghz-s

2012. máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
40%

Előző:


ez meg a másik, amikor valaki azt hiszi, hogy ért valamihez, aztán annyit tud egy processzorról, hogy megahertz.

Rohadtul nem azért jobb a Live, mert 200 MHz-el nagyobb az órajele a procinak, majdnem ez a legkevésbé fontos.

2012. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!