Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace-re melyik...

Samsung Galaxy Ace-re melyik a legújabb frissítés? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Adott egy T-mobile-os Samsung Galaxy Ace, 2.2 android rendszer van rajta. Hallottam olyan dolgokat hogy vanna frissítések amikkel el lőhetem a garanciát. Tehát a kérdésem az lenne, melyik a legújabb android frissítés erre a készülékre, ami NEM lövi el a garanciám, és hogyan tudom feltelepíteni rá? Előre is kösz.
2012. máj. 2. 19:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

töltsd le a samsung kies programot

és a legújabb rá aszthiszem aza 2.3.3 vagy 2.3.5

2012. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi. És hogyha a Kies programmal frissítem akkor tuti nem lesz gáz a garanciával?
2012. máj. 2. 19:46
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem, mert akkor hivatalosan frissítesz.Már ha egyáltalán jelezni fog a Kies, hogy van elérhető frissítés.
2012. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem. A Kies az egy gyári samsung program. Direkt úgy tervezték, hogy a sok egyéb funkciója mellett otthon, kényelmesen lehessen frissíteni a Samsung telefonok szoftverét.
2012. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Kösz szépen!!
2012. máj. 2. 19:50
 6/18 A kérdező kommentje:
És akkor ezek a "főzött romok" mire jók ha nem is hivatalosak? Ilyen béta verzió féleségek?
2012. máj. 2. 19:50
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem....a legtöbb főzött rom nem tartalmazza a gyártúk értelmetlen, hülye widgeteit, meg a gyári felületet, így a rendszer gyorsabb, stabilabb és több hely marad a memóriában, am iszabadon felhasználható.

Vannak bétások is, de azon a különböző fejlesztőcsapatok folyamatosan dolgoznak.De a legtöbb főzött rom már kész terméknek tekinthető.

2012. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

*gyártók...bocsi, fekve gépelek sötétben, a laptop kijelzője mellett.Nem látok rendesen.:D


A bétás verziókat meg azért adják ki, hogy bárki tesztelje, aki feltelepíti, így ha problémával találkozik, akkor szól a fejlesztőknek, és igyekeznek orvosolni a hibákat.Megjegyzem ez sokkal jobb, mint az, ha a gyártó eléd dob valamit "ez van, ezt használd" címszó alatt.Főleg a samsungnál, ahol a touchwiz miatt akad a rendszer, mert baromi optimalizálatlan.

2012. máj. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Magyarul akkor a főzött romok stabil android rendszerek, viszont csak annak jó választás akinek már nem él a garancia?
2012. máj. 2. 20:03
 10/18 anonim ***** válasza:
Annak is jó lehet akinek él a garanciája.
2012. máj. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!