Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace-re melyik...

Samsung Galaxy Ace-re melyik a legújabb frissítés? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Adott egy T-mobile-os Samsung Galaxy Ace, 2.2 android rendszer van rajta. Hallottam olyan dolgokat hogy vanna frissítések amikkel el lőhetem a garanciát. Tehát a kérdésem az lenne, melyik a legújabb android frissítés erre a készülékre, ami NEM lövi el a garanciám, és hogyan tudom feltelepíteni rá? Előre is kösz.
2012. máj. 2. 19:34
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én sok helyen azt olvastam hogy aki ilyet rak a telójára annak el vész a garancia :(
2012. máj. 2. 20:17
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha visszarakod a gyárit akkor nem! ;)
2012. máj. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Meg nem árt unrootolni sem utána, hogy ne maradjon semmi nyom.


De nagyon balf@sznek kell lenni ahhoz, hogy abszolút helyrehozhatatlan(akár otthoni körülmények között is) károkat okozzon a telefonjában valaki.Az persze megéremli.


Nézd, kérdező: a rendszer maga ugyanúgy android, mivel open source, minden úgy fejleszt rá, ahogy akar, ez nem illegális cselekmény.A főzött romok is a google által kiadott romokon pihennek, vagy a gyártók által kiadott romokat fejlesztik át/tovább, hogy jobb, és stabilabb legyen, illetve mentes minden felesleges sallangtól.Gondolok itt a 16 féle óra widgetre, meg a facebook widgetre, meg az ilyenekre.Azt majd mindenki letölti magának, ahogy akarja.Ez a nagy előnye a főzött romoknak, hogy többnyire teljesen letisztult és nyers az egész, mindenki olyanra alakítja utána magának, ahogy akarja.Nem mintha nem lehetne ezt akár a gyári rom alatt is megcsinálni, mert meg lehet, csak értelem szerűen, akkor a gyári rom, és a sok marhasága mellé kerülnek a ramba a letöltött újabb widgetek tucatjai, és a launcherek, és a többi, így ennyivel is kevesebb hely marad a szabadon felhasználható memóriából.

A főzött romoknak ez a nagy előnye.

2012. máj. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hülye kérdés, de nincs olyan oldal vagy akármi amivel meg lehet nézni hogy az adott játék fut e ace-n?
2012. máj. 2. 20:43
 15/18 V.T.CS. válasza:
pontosan a 2.3.5 a legújabb.
2012. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A legtöbb, google play-en található játék fog futni a telefonodon.

Ha ilyen komolyabb 3D-s, Gameloftos, vagy UbiSoftos, vagy egyéb játékot akarsz, akkor nagyon soknak van ArmV6-os processzor architektúrára optimalizált változata a neten.Ezek legtöbbje tört játék(nem fog frissülni), de ugyanolyan tökéletesen futnak, mint a playről letöltve.Annyi előnye van, hogy nem kell fizetni érte egy kanyi vasat sem.

2012. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
NFS Shift, NFS Hot Pursuit, Assassins Creed, Assassins Creed 2 Altair's Chronicle, Dead Space, GTA 3.Ezeknek tuti van Ace-re (is) optimalizált változata a neten, vagy torrent oldalakon.Ha van ncore reged, akkor csak meg kell keresni a megfelelő-t, feltenni sd kártyára a letöltött appot, majd egy Astro File Manageren keresztül(play-ről ingyen letölthető) telepíthető.
2012. máj. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Illetve ott a Tom Clacy's H.A.W.X., ha szereted a repülős játékokat.Meg talán a Battlefield Bad Company 2-nek is van armv6-ra portolt változata, de ebben nem vagyok biztos.
2012. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!