Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet ugyan azt csinálni...

Lehet ugyan azt csinálni s2-vel mint a hd2-vel?

Figyelt kérdés
Lehetséges lenne-e ugyan úgy dualboot-olni meg más op rendszereket rakni galaxy s2-re mint htc hd2-re?

#Samsung #bootolás #HD2 #galaxy.s2.htc
2012. máj. 2. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2012. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem
2012. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Reménykedtem :(
2012. máj. 2. 20:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyedül a HD2 ilyen különleges telefon.Más darabról nem hallottam még sosem, ami képes a dualbootra.
2012. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Láttam hogy hd2-n egyszerre 4 op rendszer volt
2012. máj. 2. 20:57
 6/9 LinuxPower ***** válasza:

# 4:


„Más darabról nem hallottam még sosem, ami képes a dualbootra.”


És mit szólsz a Nokia N900-hoz?

2012. máj. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, a nokiákról semmit nem tudok.De ha te mondod, biztos így van.
2012. máj. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sanyko válasza:

Van dual boot a S2 őre !

Gugli rögtön kidobja csak keresni kell!


[link]

2012. máj. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze, házon belül.Arra van lehetőség, hogy a gyári android mellett egy custom android is bebootoljon, ha épp az kell, csak ennek semmi értelme.Aki már custom romra adja a fejét, az nyilván nem az gyári mellett, hanem ahelyett akarja használni.

A HD2-nél a Windows mobile mellett futhat android, symbian, vagy windows phone, és azért ez a kettő nem ugyanaz.


A kérdésre csak fél választ adtál, mert bár a dual boot-ra teljesült a feltétel, más op.rendszert nem tudsz tenni az S2-re.

2012. máj. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!