Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik szolgáltatóval érdemes...

Melyik szolgáltatóval érdemes szerződést kötni dominó csomagra, ami viszonylag kedvezményes percdíjakkal számláz az új törvényjavaslet miatt?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Maga a csomag is szolgáltatóhoz van kötve.

Az új törvény miatti változások még nincsenek lefixálva. Így egyik szolgáltató sem ajánl még semmiféle új tarifákat.

2012. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gugu Gabor ***** válasza:

Domino csomagra egyertelmuen a t mobile ( mert csak ők hívják így)

Egyébként a telefonálási szokásaidon múlik leginkább.

A törvényjavaslatról annyit hogy még csak javaslat az hogy hogy fog ténylegessen megvalósulni ill a szolgáltatók álltal az előfizetőkön lecsapódni még nem igen tudni

2012. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Na ez engem is érdekelne...!

Nagyon keveset telefonálok és sms-t is keveset írok, tehát ha veszek egy 5000-es feltöltést, akkor néha alig sikerül lebeszélni érvényességi időn belül...

Nekem mit javasoltok? Úgy értem melyik szolgáltatónál és milyen csomagra érdemes befizetnem?

2012. máj. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Voltam már telenor szerződéses domino csomagom,de ott azt vettem észre kedvezőbb a feltétel mert olcsobba percdíj a djuce csomagjai miatt,de viszont t-mibil számokat is hívtam és ugy már nem volt annyira kedvező.

A t-mobil-nál meg az a kedvező hogy lehet visszahívós sms-t küldeni amit meg előszeretettel használok csomagtól függetlenűl,de a legolcsobb csomag meg 40 forintos percdíj és sms díjjal találtam.A vodafone-ról meg nem is beszélek mert az inkább vállalatok számára van.

2012. máj. 3. 12:33
 5/5 anonim ***** válasza:

A telenornál Praktikum csomag van. A T-mobilenál van Dominó, a Vodafonenál Vitamax. Ezeket közösen nevezzük feltöltőkártyás csomagoknak.


A t-mobilnál ezt ajánlom:

[link]


Válaszd ki az 5 leggyakrabban hívott számokat és 29ft-ért hívhatod őket.

2012. máj. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!