Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények Huawei Ascend...

Vélemények Huawei Ascend Y200-ról? Meg vagytok elégedve vele?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 19:32
1 2
 1/14 Tajti Miklós ***** válasza:
Szerintem sz*r
2012. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bővebben? Miért szar?
2012. máj. 6. 20:31
 3/14 anonim ***** válasza:
A 60 ezer alatti Samsungoknál jobb, de amíg ott vannak a Sony-k, esélye nincs. Rossz felbontás, rossz kamera, kevés ram, + a Sony-khoz képest gyenge hardver (a Samsungoknál így is jóval erősebb).
2012. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Lényegében én olcsóbb, de jól működő telefont kerestem. A kamera minősége nem izgat, mert nem szoktam fotózni, a memóriája pedig bővíthető. A felbontás minősége sem számít addig, ameddig minden jól látható rajta. :) De egyénként köszönöm! :)

2012. máj. 7. 11:56
 5/14 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá maximum?
2012. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
20-30 között max. és ebben az árkategóriában ez tetszett a legjobban. Engem nem izgat, hogy annyira spéci legyen, akkor inkább gyűjtenék egy iPhonera, nekem ez külsőre is megfelel, és tudásra is tökéletes nekem. :) Mindenképpen ezt fogjuk megvenni, mert egyébként általánosságban jókat olvastam róla, csak kíváncsi voltam, hogy másnak mennyire jött be.
2012. máj. 7. 20:55
 7/14 A kérdező kommentje:
Úgyhogy holnap elmegyünk és meg is vesszük, feltéve, hogy lesz raktáron.
2012. máj. 7. 20:56
 8/14 anonim ***** válasza:
Kár. Inkább dobj még hozzá és 36-ért Live-ot vegyél, fényévekkel jobb.
2012. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 segítőmen ***** válasza:
Ha ennyit szánsz rá, akkor remek. Ilyen méret mellett a kijelző aránylag kis felbontása se zavaró. Ennyiért messze ez a legjobb.
2012. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Esprimo Mobile ***** válasza:
100%

1 honapja vettem T webshop-ból 25-ezerér, m

ost is aról írok. Big-button billentyüzetet ajánlom letölteni hozá. Aksija 1400-miliamperos (leìrásokban csak 1200 valamenyi szerepel) de nemhùza sokáig és sajnos ha felrakom tölteni az elsö kb fél órában nem tölti hanem merít rajta (ere nagyon haragszok ha egy kicsit rátöltenék). Nekem ez az elsö ddroidos telom. Az aksin kivül másik bajom vele a kicsi ram, nemszereti ha tul sok pogram van egyszere telepítve (hiába teszem az sd-re). Ezel be is fejezném a panaszkodást, mert amùgy nagyon szeretem. Gyors , skype hívásokhoz minöségib mint laptopon a mikrofon fülhalgatóval, telepíthetö rá flash player ( kinkeservesen de sikerült honfoglalót játszani rajta). Ujlenyomatokat szörnyen gyüjti a kijelzö de ugyveszem észre nemhajlamos karcot gyujteni. mobilnetet legalább ojan sebeségel osztja a laptopomal mint az usb stick. Gps gyakran még lakáson belül is használható. Nekem nagyon megérte 25 ezerért dominosan ,bárj jelenleg már 30500-ra emelték az árát a T-webshopban. Nekem még mindent sikerült feltelepitenem rá , csak a ram miatt sajnos nemlehet egyszere sokminden telepítve.

2012. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!