Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények Huawei Ascend...

Vélemények Huawei Ascend Y200-ról? Meg vagytok elégedve vele?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 19:32
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nem rossz teló de... hát inkább zte blade 3! 3 ezerrel drágább csak... egyébként a fényképezője jó! csak mindegy hogy mekkora sd van benne mindíg tele van a memóriája :/ nem tudom miért van...
2013. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert semmi köze a memóriának a memóriakártyához...
2013. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Feltöltőkártyásan vettem akciósan 19.900-ért, ár-érték arány kiváló. Azóta ugyanott 28-ra emelték az árát. No ennyiért már nem venném meg. Belépőnek tényleg jó ! Szerintem telefonnak és netezésre is príma.. Nálam műszaki hiba nem volt ! Mégis elajándékoztam. Eszméletlenül fogyasztja az akkut, még egy napos kirándulásra sem ajánlatos elvinni, ha közben nem találunk áramforrást...Ebből a szempontból teljesen komolytalan a készülék. És eszi a kártyáról a pénzt is, ha pl. a wifijét, vagy a gpst véletlenül bekapcsolva hagyjuk... A kijelzője napfényben gyakorlatilag láthatatlan. és valóban nagyon koszolódik...
2013. ápr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
wifivel mégis hogy szedné le a pénzt? a gps sem szedi le ha jól van beállítva... a képernyőjét úgy kell beállítani hogy autómatikusan változzon a fényerő!
2013. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!