Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám ezt így megcsiná...

Hogyan tudnám ezt így megcsinálni a saját telefonomon?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 3. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy ráteszed egy dobozra?
2012. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ADW launcher EX szedd le a google playről
2012. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

xD


Nem.Szerintem arra gondolt a kérdező, hogy hogy tudja a kezdőképernyőt úgy beállítani.

Főzött Rom van rajta, kedves kérdező, talán mini cyanogenmod, bár majd az xperia szakik megmondják pontosan.

Root, Bootloader nyitás, Recovery csere szükséges, majd a custom rom telepítése a gyári helyett.

2012. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vagy egy mezei launcher. :D Most nagyon beleszopódtam a romolgatásba megint, ilyen egyszerű launcher dolgokra nem kap rá az agyam.:D
2012. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első ránézésre ez az ADW-nek tűnik. Aztán be van állítva, hogy a dock bar-on (ez lenne az alsó sáv és az erre vonatkozó beállításokat megtalálod az adw settingsben) csak 1 ikon van, a felső widgetet meg az ikonokat gondolom nem kell magyarázni, az óra és dátum widget meg a Retro Clok widget lenne amit megtalálsz Play-en.
2012. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valamelyik CM lesz, ez nem launcher. Nem gyári ROM, az biztos.


Szerintem elég randa, de hát ízlések és pofonok.


Amúgy root, CWM, és főzött rom rá, kernelt az újakon nem lehet nyitni mert téglázod a telót. Van egy rakat főzött rom, meg leírás is, használd a google-t.

2012. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért gondoltam én is CM-re, mert azok is ADW-t használnak.
2012. máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sose szerettem az ADW-t, a Sony-féle 4sarkosat használom ezer éve. :D
2012. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!