Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Telenornál kapható lesz iPhone?

A Telenornál kapható lesz iPhone?

Figyelt kérdés
mondjuk mire kijön az iPhone 5

2012. máj. 3. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném.
2012. máj. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 BasicScale ***** válasza:

Szerintem nem lesz kapható, szóval ne is várjad. Ha jól emlékszem egyik oldalon azt olvastam, hogy az Apple eléggé behatárolja a szolgáltatókat és feltételei is vannak, ami lehet, hogy már nem érné meg a Telenornak.


De aztán ki tudja, lehet nem jól tudom és az iPhone 5 már kapható lesz :-)

2012. máj. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de akkor más országokban miért kapható a Telenornál? :S
2012. máj. 4. 00:33
 4/11 BasicScale ***** válasza:

Ezt találtam:


"Most már 100%-osan tudjuk, hogy idén nem lesz iPhone 4/3GS a Telenornál. Sajnos a Telenor képetelen volt megegyezni az Apple-lel, és a kudarcról szóló tájékoztatást is eddig tudták halasztani."

2012. máj. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi. azért remélem megtudnak egyezni mire kijön az 5-ös.
2012. máj. 4. 00:59
 6/11 A kérdező kommentje:

én meg ezt találtam. azért nem reménytelen.

[link]

2012. máj. 4. 01:13
 7/11 bp1985 ***** válasza:
Attól, mert külföldön van a telenornál IPhone, nem azt jelenti, hogy itt is lesz. Van külföldön olyan telefon pl, ami itthon egyik szolgáltatónál sincs.
2012. máj. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek. Nemrég volt az egyetemen egy telenoros fejes előadást tartani, nagyon samsungb.uzi volt, folyton azt ajnározta, az ájfónt meg fikázta, ezt látva azt is elképzelhetőnek tartom, hogy személyes preferenciák húzódnak a háttérben. Mondhatják ők, hogy tárgyaltak az Apple-lel, de ha ott is így nyilvánultak meg, akkor nincs min csodálkozni.
2012. máj. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha igazán akarták volna, hogy legyen, akkor 5 év alatt simán meg tudtak volna egyezni.
2012. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 merthizlal válasza:
ezt olvastam valamelyik forumon : "Ma a Westendben a Telenornál megkérdeztem egy eladót, aki azt mondta, hogy a verebek neki fentről azt csiripelték, hogy októberben már értékesítik az iPhone 5-öt…"
2012. szept. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!