Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Mini, Galaxy Gio vagy...

Galaxy Mini, Galaxy Gio vagy Galaxy Ace?

Figyelt kérdés

2012. máj. 4. 14:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Majdnem jól látod. A Live árkategóriájában(!) magasan a legjobb, az összes Samsung pedig szar.
2012. máj. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nem szar az összes, Samsung csak az SII alatt amúgy meg a maga árkategóriájában nincs jobb tényleg
2012. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
A Samsung nem igazán ajánlott ebben az árban (és úgy általában egyikben sem!) Ilyen árban olyan Sony-t kapsz, hogy ezt a hármat egybe megeszi minden téren. Vagy, ha tepsi kell, akkor ott van az Alcatel OT-995, ez is jobb, mint az általad felsoroltak.
2012. máj. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

#22 vagyok

mármint a sony a jobb a maga árgatekjában

2012. máj. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

A 7-es válaszolónak:

Mert a Live with walkman nem tipikus néptelefon igaz?Pedig az is pontosan olyan néptelefon, tömegtelefon vagy ahogy tetszik, viszont attól függetlenül jó akár az Xperia MINi.

2012. máj. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Én most vettem Giot semmi bajom vele attól függ mire kell a telo.ha fényképezni akkor sony vagy nokia ha netezni stb akkor gio is jó.Vagy más samsung.Kérdés hogy mit szeretnél vele.
2012. máj. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Is jó is jó...

Minden okos telefon jó mindenre, csak nem mindegy, hogy állandóan akadozik, lefagy, laggol, stb.

Még egyszer mindom, a Gio, Mini, Ace, az mind sz@r!!!!!

2012. máj. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!