Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One X vagy Samsung Galaxy...

HTC One X vagy Samsung Galaxy S III?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb?

Melyiket lenne érdemesebb megvenni?

Árat is mondhattok előre is köszi. :D



2012. máj. 3. 23:51
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
36%
én is ezen gondolkoztam és szerintem jobb a one x. de ami ennél is jobb a sony xperia s. hiába a 4 mag, néztem videokat és igy is gyorsabb meg ugye semmi sem használja azt ki, ellenben sonynál 12mp kamera>8mp, 342ppi>312ppi...szóval jobb. amúgy nekem csalódás az S3..kinézetre is meg alig fejlődött..memóriája is csak 16GB sonynak meg htcnek 32..stb...
2012. máj. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
53%
One X.
2012. máj. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 BasicScale ***** válasza:
21%

Hát szerintem jobb az S3 szinte mindenben..


Hülyeséget írtak előttem: 16/32/64 GB-os változat lesz ami bővíthető +64 GB microSD kártyával!


Sokaknak ez a Pentile mizériája van, de ha bemész egy boltba és megnézed a Galaxy Note-ot, nem igazán veszed észre a recéket...


Elég sok új dolog van az S3-ban mint pl. indukciós töltő, ami még egyetlen telóban sincs tudomásom szerint.


A kamerája is nagyon gyorsan exponál.. szerintem várd meg míg megjelenik aztán próbáld ki :-)

2012. máj. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
31%
Akinek pentile mizériája van, az 350-400 ppi-n is meg fogja látni. A Note-on amúgy még bőven látszik.
2012. máj. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
56%

basic


igen csak a sony és a htc alapból 32GB-os, igaz h nem bővíthető de kinek nem elég 32GB? Ja és az is gáz h az én S2-esemben RGB-s kijelző van az újban meg Pentile-s...egyébként meg hallottam már olyanról h látszik a Note-on a pixelesedés...én eddig az S3-ra vártam, mert azt hittem, hogy ütni fog mindent, de most h kijött biztos nem ilyet veszek...

2012. máj. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
32%

HTC One X


A galaxy s3 meg jó lesz azoknak akik a galaxy névre élveznek.

2012. máj. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 BasicScale ***** válasza:
28%

Hát itt két kép az S2 mellett, szerintem nem szebb a képe sőt:


[link]


[link]

2012. máj. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem szebb, annak a pixelsűrűségét nézték be. 218 ppi nevetséges a felsőkategóriában, hiába rgb.
2012. máj. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 BasicScale ***** válasza:
31%

Hát mindegy nekem én az S3 mellett döntök ha megjelenik majd, élőben lehet eldönteni melyik jön be.


Lehet, hogy a HTC jobb 1-2 dologban, de ez sem feltétlen igaz, ezért inkább úgy van értelme ha a kezemben fogom és eldönthetem, hogy kell ez nekem vagy sem.

2012. máj. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
25%

"Hát mindegy nekem én az S3 mellett döntök ha megjelenik majd"


Azért nyugodtan nézd meg a többi telót is mielőtt a galaxy névtől ájuldozol...

2012. máj. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!