Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet "betárcsázós"...

Hogyan lehet "betárcsázós" netet használni androidon?

Figyelt kérdés
DSL modemen jön a net ami sima PC-n jelszó és felhasználó névvel bejelentkezik, és megy. De Tablettel csak a wifi routerre tudok csatlakozni, nem tudom hogyan lehetne ott is "tárcsázni".

2012. máj. 4. 19:39
1 2
 1/11 Gugu Gabor ***** válasza:

Öhh nem tudom mit szeretnél szerintem a legpraktikusabb megoldás a wifi router.

Miért akarsz a tab al "betárcsázni"?

2012. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A "betárcsázós" net az az analóg modem mint még a régi időkből. Neked nem ez kell :D

A legtöbb WiFi router támogatja a PPoE protokolt is. Mi a WiFi routered típusa?

2012. máj. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tehát nekem régifajta netem van otthon, ami telefon vonalon jön, majd egy modembe megy, ennek típusa zxdsl 832. Ennek a kimenetére WIFI router van kötve( Netgear de ez mindegy is). LAN -on megy egy asztali géphez ahol minden bekapcsolás után első netezésnél feljön egy tárcsázós felület, ahol jelszót, felhasználónevet kér. Ezt a szolgláltató kéri, nem a routernek vagy másnak a jelszavas védelme. Tablettel meg a WIFI-re tudok csatlakozni, látja is és csatlakozik is, de net nem lesz rajta, amig nem tudod itt is betárcsázni. A betárcsázás lehet h nem jó szó erre persze. Köszönöm az ötletelést is!
2012. máj. 4. 20:18
 4/11 anonim válasza:
a wlan routerbe, be kell írni a tárcsázó jelszót és és felhasználó nevet, és olyat kell keresni hogy automatán csatlakozzon, az újabb routerek alapból automatán tárcsáznak, vagy pedig hogy ne bontsa a kapcsolatot olyat kell keresni.És akkor olyan lesz mintha nemis tárcsázós neted lesz.
2012. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom!!!
2012. máj. 4. 20:28
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem találtam a router menüjében ilyen beállítást. Milyen néven van elvileg?
2012. máj. 4. 21:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Pontos típusa a netgear routernek?
2012. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Netgear wgr614v7
2012. máj. 4. 21:49
 9/11 anonim ***** válasza:

1. Belépsz

2. Basic settings.

3. Van ott egy kérdés:

Does your Internet Connection Require Login?

Természetesen: YES.

A LOGIN Mezőbe írd be a felhasználói nevet, a PASSWORD mezőbe a jelszót.


VIGYÁZZ! EDDIG gondolom a gépen volt a "tárcsázó" telepítve. Erre már nem lesz szükséged - a router fog helyetted "betárcsázni".

2012. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A neve alapján ez már egy dsl (vagyis nem betárcsázós net), erre inkább a kapcsolódás vagy bejelentkezés a jobb szó. Amúgy MINDEN netkapcsolatnál szükség van felhasználói név és jelszó megadására, máskülönben a szolgáltató honnan tudná az előfizetőit azonosítani. Más kérdés, hogy ezt lehet automatizálni.
2012. máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!