Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ballagásra szeretnék egy...

Ballagásra szeretnék egy mobiltelefont. Szerintetek melyik lenne a legjobb a sony ericssonok közül? Vagy melyik lenne a "legmegfelelőbb" egy 14 éves számára?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Mennyit szánnál rá?


Yupiter

2012. máj. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
max 60.000
2012. máj. 4. 22:53
 3/9 _Jessy_ ***** válasza:
35%

14 évesen? Egyik sem, hacsak nem egy 100 km-re lévő bentlakásos iskola a következő.

U.I.: Ne szidjatok, tudom maradi vagyok...

2012. máj. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem 1 14 éves több mindenre használja mint 1 felnőtt akkor ő ne vegyen telefont?? utálóm az ilyeneket attól hogy 14 éves valaki nem lehet jó és drága cucca ha meg tehetik akkor had vegyen 1et. amúgy én a Rayt ajánlóm akkor vagy ha tudod 2 év hüségel a t mobilenál 62 ezer az arc S ami nagyon megéri.
2012. máj. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

utolsó: szard már le! nem tök mind1 neked?

kérdező: ha olcsón akarsz kijönni tmobilnál vedd meg a live with walkmant, jó féle :D

2012. máj. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
gyorsan írók nem figyelek de tudod nem nagyon érdekel 1 oldalon ahol még a nevemet se írja ki hogy mennyire helyes amit írok. Majd ha olyan helyre írok ahol számít akkor figyelek. Amúgy meg imádóm az ilyen nyomorékokat mint te aki érvelni nem tud amellett amit írt de a helyesírásba bele tud kötni szerintem már elég unalmasak az ilyen emberek.
2012. máj. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 _Jessy_ ***** válasza:

Tudok érvelni, csak minek? Avagy kinek? Lehet, hogy a kérdező elgondolkodott rajta, lehet, hogy nem. Majd rájön, hogy miről beszéltem.

Neked pedig csak annyit, kedves Ismeretlen, hogy nem fontos a helyesírás mintaképének lenned, attól függetlenül, hogy adod-e mellé a neved, vagy sem, de azért a hosszú, meg rövid magánjangzók között illene különbséget tenni, és betartani néhány alapvető helyesírási szabályt. Akkor legalább nem gondollak debilnek, és talán azon is elgondolkodnék, hogy valóban unalmas vagyok-e.

Tudom, falrahányt borsó, de azért jólesett leírni. :D Jó éjt Neked is!

2012. máj. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sokszor látóm hogy elírók vmit vagy egyszerűen félre ütök nem azért írók hogy mert nem tudok helyesen hanem mert nem érdekel és így is érted amit írók.
2012. máj. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

sony e. live with walkman..?


asszem 50 000. és nagyon nagyon megéri, szupi telefon! :)

2012. máj. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!