Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok tovább tanulás...

Kismajor kérdése:

18 éves vagyok tovább tanulás élőt álok és az elképzeléseim a Rendőrség és katonaság. Szeretném véleményeteket kérni hogy vajon melyik a legjobb és hogy melyik iskola a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Helyesírásodból ítélve mindkettö jó lesz.
2010. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez jó xd
2011. jan. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
xDDDDDDDDD FAIL.
2011. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
jaja de nem értem ezt a failet habár lehet h én vok a tudatlan..
2011. jan. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én az RTFre járok. te viszont nem vagy elhivatott. egyáltalán nem mindegy melyik ÉLEThivatást választod, véleményem szerint Te nem vagy elhivatott, de ne sértődj meg ezen. ezt a szakmát nem azért választja valaki mert ez a "legjobb". annál sokkal több kell ide. valószínűleg a pszichológiai vizsgálaton el is véreznél.
2011. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Judy kovacs azaz az előttem szólónak...


miért? te most ilyen elit vagy ? vagy mi ? kicsit sokat képzelsz amgadrol ? életmód kellene ? épp ez az h a katonaság és a rendőrség testvérszakma, de am tuti h csak egy csaj vagy aki valaha be szeretett volna kerüllni oda de nem sikerült v meg se probállta illetve egy mondatbol nem lehet megitéllni senkit....

2011. jan. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
de bizony, hogy bekerültem, méghozzá egy olyan helyre, ahová elég keveseknek adatik meg. ez csak egy válasz volt, nem kéne így felkapni a vizet xD
2011. jan. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!