Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE Live with Walkman: Egy...

SE Live with Walkman: Egy androidos okostelefon esetén melyek azok az alkalmazások, amelyeket érdemes letölteni a Google Playről (Marketről)?

Figyelt kérdés

Gondolok itt kommunikációs lehetőségekre, navigációra, adatforgalmi számlálóra vagy pl.: olyanra, hogyha (ne adja Isten) eltűnne a készülék koordinátákkal belehetne lőni, hogy hol maradt / van. + játékra vagy pl.: olyan app.-ra, amivel mappákba lehetne rendezni a zenéim, fotóim, képeim, mint az előző SE telefonomban ?

+ vírusírtónak ez a Mc Afee Security megfelelő védelem céljából, vagy nem ér semmit sem, és van helyette jobb? Ha igen mi az? :)


Melyek azok az alkalmazások, amik szinte elengedhetetlenek egy ilyen készülék esetén?

Te a megvásárlás után miket szedtél le a Google Playről? :)


+ egy gratis: Időjárást, hogy tudom beállítani rajta + azt, hogy milyen városban vagyok most, és ott milyen az időjárás? (van erre egy widget is, de még csak annyit ír ki, hogy "Üdvözöljük! Koppintson a beállításokhoz"

(próbáltam már beírni a helyet többször is, de azt reagálja, hogy "a hely nem található", pedig városban lakom.) :)


Ne haragudjatok, hogy kicsit zavaros, de ami eszembe jutott próbáltam egy kérdésbe "összetömöríteni", mert tényleg érdekel, hogy lehet egy okoskészülékből a legtöbbet kihozni. Köszönöm szépen a válaszokat! :) 20/L



2012. máj. 4. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

ha elveszett a telefon hasznos tud lenni :D

call meter ng, adat forgalom és sb számláló, tuti van több is de nekem jó ez

astro file manager

[link]

ez meg arra jó hogy tudsz navigálni a telón a mappá között, és tudsz telepíteni nem legális forrásból származó appokat is :D

2012. máj. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Beviz Elek ***** válasza:

Viber: ha van neted aktiválod, a telókönyvben lévő spanokkal szinkronizál, akinek ugyanugy van net+viber azzal ingyen sms és hivás

én amerikába telefonálok vele.


Keress egy egyszerű zseblámpát- főképernyőre teszed, éjszaka 2 érintésre stadionfényed lesz:D


file expert: fájlkezelő, tud backupolni mint az astro (feltelepített apk-nak megcsinálja a mentett verzióját, utána küldhető bluetoothon). Van benne lehetőség automata backupra (apk telepítésnél, leszedésnél). Vannak külön letölthető alkalmazások. Egyszerű kezelni, nagyon jó. (akkor jó ha rootolod, mert a root explorer és az astro előnyeit egyesiti).


snappz martek: marketen nincs fent, géppel letöltöd, telóra felrakod, fizetős market appok ingyen (nem mind, de sok). + olyan appok amik nincsenek marketen.


blackmart alpha: ugyanez


kaspersky mobil sec.: virusírtó (azt írták h jobb mint az ingyenesek, a fent emlitett progival ingyenes)


seekdroid: regisztrálsz a telón, gépen belépsz térképen követheted a telót ha ellopnák. Ajánlom mellé a launcher pro-t, mert azzal el lehet rejteni az ikont.


Gta3: zsír game


trial xtreme: másik zsir game, fizus, de ingyen megoldható


pes 2012: focis game, ingyen megoldható (bár nem az emlitett appokkal)

2012. máj. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Beviz Elek ***** válasza:

Ja meg...


nimbuzz: msn, face stb chat progi


Video caller id: bejővő hívásnál beállíthatsz jelzésnek videót


tubex: marketen nincs, netről letölthető, youtube downloader


rádió1: netes muzsika:D (csak rádió1)

2012. máj. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Beviz Elek ***** válasza:

Ja meg...


moboplayer: legjobb videolejátszó - legtöbb formátum, nincs zavaró jel a sarokban (mint rockplayerben), elvileg a feliratokat is jól kezeli (bár még nem próbáltam, fórumon írták)


poweramp: zenelejátszó. Nincsenek ebben nagy elvárásaim, annyit tud mint bármelyik másik, de beleszerettem, mert: megy a zene, a fülest kihúzom és automatikusan elkussol. Ha visszadugom automatikusan elindul (ha nem nyulok a telóhoz van h 2 perc, de ha feloldom a billzárat egyből megy). Sötét képernyőnél a hangerőgomb hosszabb nyomásától zenét vált (kényelmes).


kingsoft office: mindenféle dokumentumot kezel. Megnyitod, combra v padba teszed és írod a dogát:D

2012. máj. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!