Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3. Mit gondolt...

Samsung Galaxy S3. Mit gondoltok így elsőre róla? Jó kis telefon lesz? Megéri majd megvenni?

Figyelt kérdés
szeretnék véleményeket is hallani :)
2012. máj. 4. 23:20
 1/10 bp1985 ***** válasza:
Van már ilyen kérdés.
2012. máj. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem látom, de azért leírnád a véleményedet? :)
2012. máj. 4. 23:39
 3/10 bp1985 ***** válasza:
Véleményt valamiről akkor lehet mondani, ha már volt a kezedbe, és használtad. Mivel tegnap este volt a bemutatója, és Angliába is majd csak 30.-án lesz kapható, így nincs róla. Hallásra, meg olvasásra nem alkotok semmiről véleményt.
2012. máj. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En vartam. Htc One X-em van, de erre nagyon kivancsi voltam, foleg mivel olyat is lehetett hallani rola hogy 1080p HD-s kijelzoje lesz... akkor meg is vettem volna... na de igy, ez a telefon nekem keves. Tobbet vartam a Samsungtol. Plusz ratyin nez ki nagyon,
2012. máj. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én S2-t fogok venni nemsokára. Szerintetek mennyire tolja le majd az S3 az árakat ? Tuti lemegy majd 1-2 tizessel...
2012. máj. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

A mobilarena röptében összedobott tesztjét elnézegetve ez NEM MOBILTELEFON, hanem egy NASA projekt :D


Szerintem a kezdő ár 250.000-nál is több lesz. Van jelenleg ehhez a telefonhoz mérhető készülék ? Rengeteg, eddig a mobiltelefon gyártásban ismeretlen funkció, quad-core processzor (ez már win7-et is meghajtaná!)

2012. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bp1985 ***** válasza:

Szerintem a kezdő ár 250.000-nál is több lesz.


Bőven 250 alatt lesz. Angliába 180 környékén fog eladásra kerülni, itt max 200.

2012. máj. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A mobilarena röptében összedobott tesztjét elnézegetve ez NEM MOBILTELEFON, hanem egy NASA projekt :D


Szerintem a kezdő ár 250.000-nál is több lesz. Van jelenleg ehhez a telefonhoz mérhető készülék ? Rengeteg, eddig a mobiltelefon gyártásban ismeretlen funkció, quad-core processzor (ez már win7-et is meghajtaná!)


Jo elvakult Samsung fan vagy az tuti... kezo ar itt angliaban fuggetlenul £499.95. Ennek semmi koze a 250e forinthoz. Van-e ehhez merheto keszulek? Igen van, ugy hivjak hogy htc One X. Rengeteg, eddig ismeretlen funcio? Szamomra a nagyresze ismert. Van benne egy Siri utanzat... majd az Apple megint jol bepereli oket :D (Amit talan most kicsit meg is fogok erteni.) Quad-core CPU? One X-ben is az van. Windows 7-et is viszi? Nem, ARM procin nem fut, max emulatoron, de nem hinnem hogy letezik ilyen. En szemely szerint vartam ezt a telefont. Nagyon vartam, mivel volt egy ket olyan beigert spec ami nagyon erdekelt... akar a One X-emet is lecsereltem volna ra, pedig a htc-ket jobban kedvelem. Legfokeppen a kijelzo csalodas, PenTile Matrix-os :/ Ha 1080p HD-s lett volna akkor talan megbaratkoztam volna vele, sot, meg is vettem volna. De igy nekem ez KEVES ahhoz, hogy valtsak One X-rol. Ezen kivul a design valami fortelem, en egy nagyon vekony szep fekete Galaxy Nexus szeru telefon vartam... erre egy ilyen izet kaptam, amin egy szornyen ocsmany gomb van. Kicsit WTF erzes. Minosithetetlenul csunya...


Tehat nincs itt keremszepen semmilyen NASA project... Eros telefon, valoszinuleg a legerosebb a piacon, de a ratyi design+fizikai gomb+ratyi kijelzo (SLCD2-hoz kepest) sajnos nalam nem opcio. Majd ha kijonnek egy 4,7-4,8 colos, ugyan ilyen hardveru GNEX kinezetu, fullHD kijelzos telefonnal, akkor szoljanak, meg aznap megveszem.


Samsung fanok kimeljenek, elismertem hogy a piac legerosebb telefonja, de a nyers hardveres eron kivul semmit nem nyujt. Egy telefont naponta hasznalok, sokszor, es szeretnek egy szep targyat a kezembe fogni, nem egy ilyen bakit.

2012. máj. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Na én voltam az a 250+os. Azóta megláttam a HTC One X-et 150ért... ennyit a 250-ről, kissé túlítéltem :)

De akkor is tele van rengeteg király funkcióval, az One X pedig csak egy izomagyú Android mobil :D

2012. máj. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem tetszik a kinézete, ha pedig nagy kijelzőt szeretnél, akkor vegyél táblagépet. Ez nem számítógép, nem táblagép, hanem telefon.


Szerintem inkább örüljünk, hogy nem ezzel kell rohangászni:

[link]

2012. máj. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!