Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Sony Ericsson...

Mit gondoltok a Sony Ericsson Xperia mini pro-ról?

Figyelt kérdés
Véleményeteket kommentbe. :) Ilyen telefont szeretnék , de elsőnek gondolom megkérdezem azokat akiknek van vagy tudják milyen.Negatív válaszokat is.Köszönööm.:DD

2012. ápr. 26. 13:55
1 2
 1/14 anonim válasza:
Egyik ismerösömnek van ilyen telefonja és neki sok problémája van vele pl.:Szétcsúsztatáskor lefagyott és amikor leejtette nem túl magasról nem túl kemény felületre, akkor 10000Ft-os kár lett rajta, ki kellet cserélni a képernyőjét. Most már GSM-be be se veszik
2012. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 petko333 ***** válasza:

Nekem SE xperia mini pro-m van megvagyok elégedve vele 2 hete vettem nagyoj jó készülék megérui az árát.

(Ha megveszed akk rakj rá virusirtot én már jártam ugy hogy majnem ki nifant meg amikor bekulcsoltammindig felvillant egy pillanatra a képernyő.na min1.


De ha olcsobb mobil akarsz venni akk a SE live whit walkmen

ajánlom lehet hogy nincs benne mobil képjavitás de az kamu.mondjuk az elülsö kamerát nem lehet potolni de most nem éri meg anyiért megvenni a mobil telefon mondjuk a kicsusztatható bill az jó de én akk is a se live mellet szavazok.

2012. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Asszonyak Xperia minije van, ő meg van elégedve vele. Mondjuk a fizikai gombsor nekem és neki sem hiányzik, ellenben jóval vaskosabb lesz tőle a készülék. Na meg egyel több hibalehetőség.

Nálam amúgy felejtős lenne az android miatt, de ha nem akarsz többet költeni telefonra és méretben is megfelel, akkor szerintem jó választás lesz. Már csak azért is mert június vége felé jön rá az ICS frissítés.

2012. ápr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: uuu.hát az nem túl jó.De garanciával nem ingyen van?


petko333: hogy tudok rakni rá virusirtót? megnéztem a live with walkman-et hát nem igazán tetszik.:S de azért köszi az ajánlatot:)


utolsó válaszoló: asszonynak.XDD csak annyi a baj hogy a qwerty billentyűzet nekem pont hogy kell mert nagyon sokat írok egy telefonon.Hát igen szerintem is jó választás :)

köszönöm a válaszokat még1x !: )

2012. ápr. 26. 14:21
 5/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. A fizikai billentyűzettel nem feltétlenül írsz gyorsabban. A virtuális is ugyanolyan kiosztású, ráadásul a fizikain sincs ékezet, vagyis ott is egy gomb hosszabb lenyomásával érhetsz el ilyen betűket.

Amúgy van lehetőséged swype használatára. Ha nem tudod mi az, keress rá. A lehető leggyorsabb írás telefonon, amit viszont csak virtuális gombsorral tudsz megcsinálni. Röviden annyit, hogy elég csak az ujjad felengedése nélkül a leírandó szó betűre húzni az ujjad, és a szó máris ott lesz a képernyőn.

2012. ápr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sima Xperia Minim van már 3 hónapja, és teljesen megvagyok elégedve. Nem kicsik az ujjaim, mégis könnyen tudok írni vele. Most is arról írok.
2012. ápr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló: ez a swype tényleg nagyon jó:) legalábbis annak tűnik.Hát lehet igazad van.Mondjuk én bízok a qwertyben abban is megjegyzi a szavakat és csak rá kell menni és kihozza.


baly0630: na de jó ennek örülök :) :)

2012. ápr. 26. 15:31
 8/14 anonim ***** válasza:

Bocsi az Offért! de,

14:15 válaszoló! tényleg június vége felé jön ki az ICS? Nemrég azt olvastam hogy április végén kint lesz és már itt várom a frissítést.

2012. ápr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mi az az ICS?:D
2012. ápr. 26. 20:38
 10/14 anonim ***** válasza:

A kinézet is valami hasonló lesz az Xperiákon.


[link]

2012. ápr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!