Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia c3 vagy Blackberry curve?

Nokia c3 vagy Blackberry curve?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb?Melyiket érdemes megvenni?
2012. máj. 5. 12:28
 1/4 bp1985 ***** válasza:
Melyik curve? Amúgy ég és föld a kettő, de már páran megkérdezték ezt a 2 telefont itt. A bb nem neked való, mert a c3-at is melíted.
2012. máj. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért nem nekem való?Amúgy BB curve 8520-ra gondoltam
2012. máj. 5. 12:36
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Mert a bb az üzleti telefon, a c3 meg játéktelefon. bis-bes előfizetést is kötnél a bb-re? Kihasználnád azt a telefont?
2012. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 8520-ast nem nevezném igazi Blackberry-nek.Leginkább a hülyegyerekek BB-je.

Kisgyerek meglát egyet a tévében, kisírja magának, apu-anyu meglátja mennyibe kerülnek a bb-k, hát megveszik a gyereknek a 8520-at, a legolcsóbb szemetet, ami van, a gyerek befogja a száját, mindenki örül.

Na a 8520-ast ilyen gyerekeknek találták ki.Nincs 3G, a gombok nagyon kicsik, és BB-hez képest a legpocsékabb klaviatúra van rajta, amit valaha láttam, a plexi meg nagyon vékony, a légyfingás is karcolja.A műanyag amiből van, meg mindenre emlékeztet csak az igazi BB minőségre nem.


Leginkább fontos embereknek van kitalálva a bb, mert csak abban király, hogy az e-maileket olyan frankón letitkosítja, hogy senki nem tudja megszerezni sehonnan.Mármint 3.-ik fél tuti nem.


Ugyanilyen szemét a Nokia C3 is, azzal a különbséggel, hogy pocsék a kijelző, a fém hátlap silány és lötyög, a kamerát meg sem említem(bár a 8520asé is tré).


Ebből kiindulva csak annyit tudok mondani, hogy ha már szemetet veszel, akkor az olcsóbb szemetet vedd meg, akármelyik is legyen az, de gyanítom, hogy a C3 lesz a befutó.


Feltéve, ha mindenképpen eközül a kettő közül akarsz választani.

Viszont ha mindenképpen qwerty-s candybar telefon kell, akkor inkább ott van rá használtan a Nokia E72, vagy a HTC cha-cha, ha már gondolom úgyis social communication telefon kell.Ott a facebook integráció, az is tolja push módon az emaileket az arcodba, twitter, meg egyebek, és a qwerty, illetve az alumínium ház legalább elsőrangú.

2012. máj. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!