Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb HTC...

Szerintetek melyik a jobb HTC Desire vagy SGS +?

Figyelt kérdés
Szerintem a SGS+ sokkal jobb. A Desire egy rakat kaki. Szerintetek?

2012. máj. 5. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem. Nekem Desire-m van kb. 1.5 éve és eddig semmi gond nem volt vele. E´n pedig a Samsungokra mondanám azt hogy egy rakat kaki .Nézd meg mobilarénán milyen plecsnit kapott a desire, és hogy milyet a samu!
2012. máj. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a HTC jobb
2012. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hardveresen jobb az SGS+, de sosem vennék Samsung-ot, azt sem értem hogy lehet ő a legnagyobb telefongyártó.

Gagyi anyaghasználat, a TouchWiz is elég szar, meg valamiért unszimpatikus az egész.

A HTC, mint márka oda-vissza alázza a Samsung-ot, a Desire lehet valamivel gyengébb, de maga a márka ezerszer jobb, és a Sense is neki kedvez.

Szóval még ha neked nem is jön be a Desire, a "rakat kaki" erős túlzás.

Viszont az SGS+ áráért már kapni más, jobb HTC-t.

2012. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

desire

samsungok megbízhatatlanok

2012. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!