Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon? Samsung...

Melyik a jobb telefon? Samsung Galaxy S vagy HTC Desire HD?

Figyelt kérdés
kérdés adott

2012. jan. 24. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A Galaxy S erősebb hardveresen, a kijelzőméret és a kijelző típusa pedig egyéni preferencia kérdése. Én inkább bevenném harmadiknak a Desire S-t, és az.
2012. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:
79%
Most nem értek egyet az előttem szólóval, a HD kenterbe veri a Samsungot. Hardveresen sem mondanám jobbnak a Galaxy-t, egyik oldalon több a RAM, másikorn kicsivel jobb a GPU. A Galaxy a multimédia kamera részénél óriásit bukik a HD-vel szemben, kijelző tekintetében pedig mindkettő gyenge. Szóval a kettő közül HD, de egyébként én is a Desire S-re szavazok, márcsak a kijelző miatt is. Igaz, csak 5 MP-es, de legalább van vaku.
2012. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:
79%
És akkor még a rendszerről nem szóltunk...
2012. jan. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem galaxy s kéne mert samoled alap lejátszó is viszi az mkv t játékok szépen mennek...
2012. jan. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem Desire hd van miden játékot visz hibátlanul! a samsungokat sosem csíptem valamiért tehát alap h Desire hd
2012. máj. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!