Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s wifi 5. 0...

Samsung galaxy s wifi 5. 0 vagy Sony Ericsson Xperia Arc S vagy Sony Ericsson Xperia Play?

Figyelt kérdés

Játszani is fogok a telon olyan 40%-ban melyik lenne a legjobb?? teljesítményben szinte alig van különbség!! és milyen a kezekőfelülete a sonynak jo használhato és a samsungnak? én sorrendben igy látom: XPERIA ARC ,galaxy s wifi 5.0 és XPERIA PLAY nekem számit sokat a kijelző mérte

ugy olvastam oldalakon hogy a samsungnak kicsivel jobbak a szinei de kisebb a betekintési szöge melyiket ajánlanátok és miért??


2012. máj. 5. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Arc vagy play, ha telefonálni is akarsz...
2012. máj. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

xperia arc s

a galaxy 5.0 hamar merül,nagy,telefonálni nem lehet róla

a play az max játékra de az arc s ben erősebba proci

szóval arc s

2012. máj. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a telefonálással nincsen baj ha nincsen neki de az 5 "-os kijelző csalogato nekem sokat számit hogy mekkora elég rosz a szemem melyik a legszebb telo-e 3 -közül?
2012. máj. 5. 16:08
 4/6 A kérdező kommentje:
de nem merül gyorsan a samsung olvastam forumokat és mindenki azt irta hogy kemény használatnál játék net hd video több mint kb 7-8 ora szerintem én nem fogom ennyire nyuzni
2012. máj. 5. 16:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, jó a kijelző, meg minden, de ha játszani szeretnél, akkor inkább iPod touch 4g. Ugyanaz, csak jobb, meg 3.5"-os kijelző van benne, ami nem pozitívum, de jól lehet vele boldogulni.

Amúgy meg Arc S érné meg a legjobban, mert az a legerősebb.

2012. máj. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az Arc S-el járnál a legjobban...

Ennek van a legerősebb processzora, a legszebb kamerája, a legszebb színmegjelenítése, a legjobb minősége, és szerintem külsőre is ez a legszebb a három közül...:D

És nem sokkal kisebb mint a samsung, ugyhogy ezt is látni fogod ha rossz a szemed!

2012. máj. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!