Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes megvenni...

Szerintetek érdemes megvenni egy sony ericsson xperia mini-t?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszi.
2012. máj. 5. 06:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha szükséged van a kis méretére, akkor igen, de ha a teljesítménye, és képességei miatt döntenél a Mini mellett, javasolnám inkább a Live with Walkman-t. (Persze csak ha tetszik)
2012. máj. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem a mérete miatt választanám, inkább a teljesítménye miatt. Megnéztem a másik telefont amit mondtál, nem nagyon jött a be, de azért köszi:)
2012. máj. 5. 07:24
 3/16 anonim ***** válasza:

igen ha teljesitményét nézzük akkor megéri

erős hardver,hd kamera...

a live with walkman anyiban más hogy nincs bennen a mobil bravia engine

2012. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ezesetben megéri a Mini. :)

Bár előre szólok, elsőre furcsa lesz a Bravia, egy sima kijelzős teló után. De max 1-2óra alatt már nem jelent gondot.

2012. máj. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ma elmentem hogy megveszem, de azt mondták hogy már nincs sima mini csak a mini pro. Róla mi a véleményetek, megéri megvenni 50ezerét?

köszi az eddigi válaszokat is.

2012. máj. 5. 11:15
 6/16 anonim válasza:
49%

50ezerért egy kicsit sok.

58 körül kártyafüggetlenül megkapod a Neo V-t is, igaz a mérete jóval nagyobb, hiszen nem 3"-os, hanem 3,7"

És teljesítményben hasonló, de a felbontás miatt, meg a méret miatt a neoV-t venném, ugyanakkor, ha a kis méretű telefonokat kedveled jobban, akkor kicsit sokallom azt az 50ezret, de ha van pénzed rá, akkor nem fogsz csalódni benne.

2012. máj. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
most egy kicsit elbizonytalanodtam.
2012. máj. 5. 13:54
 8/16 anonim ***** válasza:

50000-ert tenyleg sok.

Meg lehet kapni fuggetlenul a mini pro-t 46000-ert is.

2012. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy én telenoros vagyok, és azt mondták hogy csak kártyás telefont adnak el mást nem, persze nekem is független kellet volna, majd még holnap megláttom hogy mi legyen.
2012. máj. 5. 15:18
 10/16 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy inkább függetlent vegyél. Lehet szolgáltatót váltasz, és akkor jól jön. Na meg a rootolás...
2012. máj. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!