Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek jó lenne ha...

Szerintetek jó lenne ha létezne i pear phone nekem tetszene 2 ghz proci 1gb ram 8 mp camera wifi bluthos 4inch capacitiv kijelző?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 5. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerinted fog kapni erre értelmes választ?Kezdjük ott, hogy a körte alaknak nincs átlója, így nem lehet inch-ben lemérni a kijelző méretét.
2012. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennek mi értelme lenne? Le lehetne mérni, csak nem körte alakú kijelző menne bele, hanem rendes, szóval sok lenne a fekete üres rész.

Meg lehetne csinálni, de minek a 2ghz-s proci? Akkor inkább 2magos. Talán vagy 1000 ember megvenné világszerte. Ha pedig létezne, akkor meg mo-ra nem is jönne, mert noname gyártó gyártaná, és a fókuszországok a nagyobbak lennének csak a szemükben.

2012. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hülye kérdés, de legyen értelmes válasz:

nem lenne jó, az meg nagyon jó, hogy egy képzeletbeli telefon mellé odaírtak pár képzeletbeli dolgot, ennyi erővel mondhattak volna 3 GHz-es órajelet (amit ráadásul mostanában sikerült is elérni, szóval ez sem nagy szám) és 4 GB RAM, 80 Mpixel-es kamerával (ha már Nokia 41-nél tart) vagy bármi.

2012. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát az adatokat nem én találtam ki fórumon olvastam de természetesen ez is kitalált a 4 inches kijelzőt én is hülyeségnek tartom de ez úgy 4 inches ha lennének szélei tehát kb 4 inch
2012. máj. 6. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!