Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobil operációs rendsze...

Melyik mobil operációs rendszer tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés
Android vs. iOS vs. Windows vs Blackberry OS

2012. máj. 5. 23:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Nekem az iOS. iPod touch 4G-m van. :)
2012. máj. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Windows Phone. (htc One X + Nokia Lumia 710, es leendo Nokia Lumia 900 tulaj)
2012. máj. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
iOS kénézetre, android játékok és appok terén, a winows netezésre meg átlagos használatra, blackberry meg kezelés téren.
2012. máj. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Androidom van, WP-m volt, iOS-t nem kell bemutatni, BB-t láttam használat közben.


Windows Phone

2012. máj. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem is windows. most ios van :D
2012. máj. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
android vagy ios igazából iosal az a bajom hogy túl drága a készülék és nem jobb semmivel a windowsnak meg egyszerűen nem tetszik.
2012. máj. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
android, IoS
2012. máj. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Furjadék* ***** válasza:

iTouch 4G-m volt, 710es nokára váltottam, nem bántam meg, sőt!

Windows Phone a kedvenc most!

Temeg második, a képzeletbeli én vagy, kütyük terén, ugyanis nekem is rohadtul bejön a One X!

2012. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen Android!

SE Xperia Arc S

2012. máj. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Most egy X10-em van iPhone 3g-m volt de a windowsról sem mondanak rosszakat én speciel még nem használtam. Nekem az Android sokkal jobban bejött mint az iOS és a hardver tekintetében is jobban szeretem az androidosokat mint az Apple-t. Most, hogy megjött az új telefongeneráció a 4 magos procikkal gondolkozom egy váltáson bár elég drágák először a One X-et néztem ki de utána olvastam hogy hamarosan megjelenik (ez még a bejelentés előtt volt) a Galaxy III úgyhogy most inkább abban gondolkodom. Lehet hogy megpróbálnék egy Windowsos telót is de abban jelenleg a legerősebb a Lumnia 900 és olyan hardwerrel telefont már nem vennék...
2012. máj. 6. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!