Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lassú a Sony Ericcson...

Miért lassú a Sony Ericcson telefonom?

Figyelt kérdés
SE w580i, jó pár éve vettem, de igazából nincs vele semmi baj, nem is akarok újat venni mert a szivemhez nőtt ez a tipus. Viszont annyi problémám van vele hogy a gombokra lassan reagál amikor a menüben vagy akárhol vagyok. Nem komoly max 1-2 másodperces késés. GSM-ben jövöhéten akarom függetleniteni, és érdekelne hogy a szoftverfrissités megoldja-e a problémámat? A szoftverfrissitést ingyenes elvégzik? Köszi

2012. máj. 6. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Már elég régi nem hiszem hogy szoftverfrisstés megoldja de sztem megpróbálhatod.Viszont nem tudnád otthon frissíteni és a nokia 6234-emet a pc suit-al frissítettem, nem tom hogy a se-nél hogy van de sztem nem érdemes költeni rá ha nem muszály.
2012. máj. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vedd ki a memóriakártyát és nézd meg, hogy úgy is lassú-e. Ha nem akkor másolj le mindent a kártyáról, formatáld aztán mehetnek rá a cuccok.
2012. máj. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!