Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 vagy Samsung i 9250...

IPhone 4 vagy Samsung i 9250 galaxy nexus és miért?

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A samsung:

Nagyobb kijelző

1080p HD

mindenben jobb, azt hiszem, csak az aksija gyengébb, de egyéb, bluetooth, op. rendszer, stb. minden jobb kicsivel.

2012. máj. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%

Persze, csak az akku probléma mellett kapcsolódási gondok vannak, gyakran rebootolja magát, hálózati problémái vannak, és az ICS is tele van bugokkal.Nem véletlenül nem terjedt még el annyira a 4.0.x


Inkább vegyél egy iPhone-t, de az stabil lesz minden téren.

2012. máj. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is a Galaxy Nexust választanám, mivel nagyobb a kijelzője meg a felbontása + minden másban is jobb, és mivel ez a legfrissebb Google referencia modell, ezért a frissítésekkel sem lesz gondod, még szerintem legalább 2 android főverziót meg fog kapni :) tehát valszeg még az android 6.0-t is élvezheted majd rajta.
2012. máj. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A Galaxy Nexusnak csak szoftveres hálózati problémái voltak, melyet már kijavított a Google a 4.04 frissítéssel.

Ha már itt tartunk, akkor az iPhone 4-nek pedig hardveres hálózati problémái vannak (ha megfogod elveszti a hálózatot egy idő után [tapasztaltam haveromén]), amiket csak béna ragasztó izékkel tudsz kiküszöbölni kedves kérdező.

Szóval még mindig a Galaxy Nexus-t ajánlom, aminek már a legújabb frissítés kijavította a fent említett bugjait.

2012. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
Utzolso ....jó nagy butaságot írtál.
2012. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó:


Nem írt butaságot az utolsó előtti, a 4G-nél vannak térerő gondok, de csak ha véletlenül úgy fogja meg a telefont, hogy az ujjaival rövidre zárja a telefon oldalában helyet kapó antennákat.Akkor hajlamos eldobálni a térerőt.Ez konstrukciós hiba, a 4S-ben már javították.


Utolsó előtti: Ha a 4.0.4-gyel már javították a gondokat, akkor nincs gond, csak az akkuval.


Kérdező: Így viszont áttérnék én is a Galaxy Nexusra.A jelly bean-t (droid 5.0) viszont bizonyosan meg fogja kapni, elvileg év vége felé akarják kidobni, lehet jobb lesz, mint a 4.0.4-gyel, és talán az üzemidőn is javítanak vele.

2012. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A GNEX-nek nincs 1080p HD kijelzoje, csak 720p. De meg igy is inkabb azt vennem.
2012. máj. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti: NINCS IPHONE 4G !!!!!! ANNAK 4 A NEVE!!!! -.-´´
2012. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Elírtam, sorry. Szóval iPhone 4.Ettől függetlenül tényleg vannak vele konstrukcióból fakadó térerő gondok, de 10 próbából általában 1-szer ha sikerül elérni, hogy eldobja a térerőt.
2012. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

iphone 4

stabilabb,jobb

galaxy nexus még hogy is mondjam "nem igazán"

2012. máj. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!