Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 vagy Samsung i 9250...

IPhone 4 vagy Samsung i 9250 galaxy nexus és miért?

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 10:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,hogy nexus.Mondom ezt úgy hogy a mai napig Ip4s-tt hazsnáltam (csak fél év után már minden baja volt,ahogy a többi apple mobilomnak is) és eddig másom sem volt 2007-től csak iPhone-m. Az ICS hihetetlenül jó,felnőtt a feladathoz,veri az iphone-kat.Nekem ma hozták meg a HTC One X telefonom,azt is tudom ajánlani,a legjobb a piacon jelenleg.
2012. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Volt htc One X-em, es akarmennyire is htc fan vagyok, a mostani SGS3-am lenyomja. Szoval ha nem is az elso, de a masodik legjobb ;)
2012. jún. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

19:03

Én kipróbáltam az S3-t is,a kijelzője valóban szebb,de rossz minőségi anyagokból van (játéktelefon feeling),és bizony eléggé akadozik (lag).Úgyhogy ezek mérlegelése után nekem a HTC jobb

2012. jún. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Latszik hogy meg nem is lattal eloben SGS3-at, kulonben nem beszelnel ossze-vissza. Abban minden szakerto, es en is egyetertek hogy a htc 1X SLCD2 kijelzose szebb mint az SGS3 HD Amoled-je. Rossz minosegu anyagokbol van? A telefon eleje full uveg ugyan ugy mind mondjuk egy iPhone4-e, nem tudom ebben mi a rossz minosegu, es a hatlap is teljesen kellemes, formara pedig jobb is mint a 1X, lekerekitettek a szelei, kellemesebb megfogni, hiaba a 'rosszabb' minoseg... Ezen kivul, allitasod szerint te csak kiprobaltad, en nap mint nap hasznalom ezeket, hagy tudjam mar jobban hogy melyik milyen. Az meg hogy az SGS3 laggol, az egyszeruen nevetseges. Nekem eleg jo szemem van az ilyesmihez, Lumia 900 melett barmilyen apro akarast eszrevesek, a 1X-en is eszrevettem, de eddig az SGS3 nem produkalt semmi ilyet, ez talan az elso Samsung gyari ROM ami nagyon jol ossze van rakva. Arrol meg ne is beszeljunk, hogy az SGS3-ban nagyobb akksi van, ami hogyha energiatakarekos modban hasznalod, 3 napig lazasan elviszi a telefont, plusz, ebben van microSD foglalat, ami nem eppen hatrany, mivel a 25Gb a 1X-bol eleg hamar tele lett nalam, na meg Wolfson DAC van benne, amit gondolom nem kell bemutatnom senkinek.
2012. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!